Virály

2. září 2021 14:04

redakce Prima Lajk

Tiktokerka Djany z LIKE HOUSE představila svůj nový merch! Chce s ním pomoci této dobré věci

Oblíbená tiktokerka, která si nebere servítky, představila své nové triko. I přes jeho drsný vzkaz s ním má ovšem dobré úmysly.

Ještě před pár měsíci znali tiktokerku Djany „pouze“ její věrní fanoušci, který ale i tak rozhodně nebylo málo. Díky účasti v populární reality show LIKE HOUSE však její popularita rapidně stoupá a našla si řadu nových diváků. A může za to vděčit i svému osobitému a upřímnému chování, kdy si (nejen) ve svých videích nebere servítky. I díky tomu má influencerka s perskými kořeny na TikToku přes 350 tisíc sledujících. A nyní se rozhodla svým fanouškům poděkovat správně drzým merchem.

Příznivci si tedy mohou nově koupit její nové triko s démonickou Djany na přední straně a její typickou hláškou „No nazdar!“ Vzadu se ovšem nebojí malinko sprostého životního motta s nápisem „Hlavně se z toho nepo*rat!“ I přes své drsné triko má ovšem Djany samozřejmě dobré srdce, což ostatně dokázala už svým zapojením do charitativní aukce výtvarných děl, na níž spolupracovala také televize Prima.

Coby velká milovnice psů a dalších domácích mazlíčků chce také dát část výdělků z prodeje triček na podporu charity Home4pets, která se snaží pomoci pejskům bez domova. Což je krok, jímž by se měla u Djany inspirovat řada dalších tiktokerů a influencerů. Pokud chcete i vy podpořit dobrou věc, můžete si zmiňované triko koupit.

Oblíbenou reality show LIKE HOUSE si můžete připomenout v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také