Showbyznys

10. července 2017 15:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavný živý Ken možná přijde o svou největší chloubu! Kvůli plastikám mu může upadnout tato část těla!

Doktoři sdělili slavnému umělému panákovi opravdu hrozivou zprávu.

Brazilec Rodrigo Alves je známý tím, že kvůli své posedlosti stát se živou kopií slavného Kena podstoupil už přes 50 plastických operací, díky čemuž se zapsal také do Guinessovy knihy rekordů. Na svou závislost ale nyní začíná pekelně doplácet.

Při natáčení nejnovějšího dílu americké reality show Botched totiž navštívil doktora, aby mu pomohl s vážným problémem. Rodrigovi se totiž čím dál hůře dýchá a jeho plastikami upravený nos mu začíná způsobovat problémy. Od doktora Paula Nassifa si pak vyslechl opravdu zdrcující zprávu. Jeho nos je ve vážném stavu a je zde dokonce vážná hrozba toho, že mu zčerná a upadne!

Za všechno pak mohou právě Kenovy nekonečné plastické operace. Rodrigo totiž absolvoval tři náročné plastiky nosu během pouhých 15 měsíců, což je pro nos opravdu velká zátěž. Jeho nos a kůže se totiž mezi operacemi nestačil pořádně zahojit a je čím dál více poškozen. Nosní přepážka se navíc kvůli plastikám zmenšuje a už se do ní dostává pouze minimum vzduchu. Je přitom pravděpodobné, že se stav nosu ještě zhorší. Doktor proto varuje, že stačí ještě jedna plastická operace nosu a Rodrigo o něj může navždy přijít.

Živý Ken byl pak z této zprávy v absolutním šoku a neskrýval slzy. Nos totiž patří mezi jeho největší plastické chlouby, na němž si dává nejvíce záležet. S další operací v tomto případě prakticky počítal. Nakonec ale bude rád, když mu nějaký nos zůstane.

Sdílejte článek

Přečtěte si také