Showbyznys

19. března 2016 11:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: To je proměna! Roztomilá Al z Kroku za krokem vyrostla v neuvěřitelnou kočku!

Jak moc se změnila jedna z dětských hvězd legendárního sitcomu?

Ten čas ale letí. Jakoby to bylo včera, co jsme v bedně sledovali malou roztomilou Al Lambertovou, která tíhla spíše ke klučičím sportům, a i když nám začala v pozdějších sériích růst do krásy, pořád v ní diváci viděli malou holčičku. Ty časy už jsou však dávno pryč a její představitelka Christine Lakin vyrostla v hotovou hollywoodskou sexbombu.

Ten čas ale letí. Jakoby to bylo včera, co jsme v bedně sledovali malou roztomilou Al Lambertovou, která tíhla spíše ke klučičím sportům, a i když nám začala v pozdějších sériích růst do krásy, pořád v ní diváci viděli tu roztomilou holčičku. Ty časy už jsou však dávno pryč a její představitelka Christine Lakin vyrostla v hotovou hollywoodskou sexbombu.

Na rozdíl od většiny ostatních dětských hvězd seriálu, ona i nadále zůstává věrná herectví. Svou nejslavnější postavu ovšem nikdy nepřekonala a objevuje se hlavně v těch nejvedlejších seriálových i filmových roličkách, kde si ji možná ani nevšimnete. Zaručeně si jí ale všimnete na červeném koberci, kde vždy patří mezi největší krásky. Herečka, které je nyní už 37 let, navíc nedávno porodila svého prvního potomka a momentálně září štěstím. S touhle kráskou si příroda vyloženě vyhrála.Ten čas ale letí. Jakoby to bylo včera, co jsme v bedně sledovali malou roztomilou Al Lambertovou, která tíhla spíše ke klučičím sportům, a i když nám začala v pozdějších sériích růst do krásy, pořád v ní diváci viděli tu roztomilou holčičku. Ty časy už jsou však dávno pryč a její představitelka Christine Lakin vyrostla v hotovou hollywoodskou sexbombu.

Na rozdíl od většiny ostatních dětských hvězd seriálu, ona i nadále zůstává věrná herectví. Svou nejslavnější postavu ovšem nikdy nepřekonala a objevuje se hlavně v těch nejvedlejších seriálových i filmových roličkách, kde si ji možná ani nevšimnete. Zaručeně si jí ale všimnete na červeném koberci, kde vždy patří mezi největší krásky. Herečka, které je nyní už 37 let, navíc nedávno porodila svého prvního potomka a momentálně září štěstím. S touhle kráskou si příroda vyloženě vyhrála.

Sdílejte článek
Štítky kočka hvězda krása galerie sport Christine Lakin

Přečtěte si také