návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Tohle že je sexy Kelly Clarkson? Slavná zpěvačka se změnila v tuhle macatou maminu!

Byla idolem teenagerů, nyní vypadá tak o 20 let starší a stále přibírá na váze.
Vydáno: 14.03.2018
Kelly Clarkson.
Kelly Clarkson. Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americká zpěvačka Kelly Clarkson patřila v minulém desetiletí mezi nejznámější teen zpěvačky. V roce 2002 vyhrála vůbec jako první slavnou pěveckou soutěž American Idol a svým chytlavým popem ihned začala dobývat hitparády. Její hity Because of You či Since U Been Gone zná v podstatě každý a ona byla díky své štíhlé postavě půvabnou mladou slečnou. Jenže od dob její největší slávy uplynulo již téměř 10 let a kdysi štíhlounká zpěvačka se změnila k nepoznání.

Kelly Clarkson je už 35 let a z hubené zpěvačky se stala malinko korpulentní maminou. Ano, zpěvačka si sice viditelně užívá rodinného života a výchovy svých dvou dětí, ale o svou postavu by se přece jen mohla starat více. Oplácanou tvářičku nedokáže zakrýt ani skupina maskérů a její objemnější zadek její tehdejší fanoušky také malinko zaráží. V posledních měsících šla sice malinko do sebe a nejspíše konečně začala cvičit, i přesto však kvůli nadváze vypadá mnohem starší, než ve skutečnosti je. Nebo se vám Kelly pořád líbí?

Ricky Martin v dobách své největší slávy.

GALERIE: Tohle že je zpěvák Ricky Martin? Z hezounka je tenhle sexy samec, kterého ale holky nikdy nebudou mít

Zpěvačky ze skupiny Tatu.

GALERIE: Pamatujete si na lesbické zpěvačky ze skupiny Tatu? Z jedné je sexy kráska, z druhé plastikové monstrum!

Článek je zařazen v: Kelly Clarkson , zpěvačka , proměna , nadváha