Showbyznys

14. října 2016 16:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Trpí Selena Gomez anorexií? Nové fotky z léčebny děsí fanoušky!

Slavná zpěvačka se kvůli psychickým problémům a nemoci před časem stáhla do ústraní. Netají snad ovšem před námi ještě svůj další vnitřní boj?

Popová hvězdička Selena Gomez nezažívá zrovna šťastné období. Kvůli přetrvávajícímu boji s kožní nemocí lupus a psychickým problémům si rozhodla dát od hudby menší pauzu a nastoupila do psychiatrické kliniky. Před nedávnem se sice ukázala poblíž léčebny v Tennessee, kde si s novými kamarády vyrazila na oběd, a klidně se vyfotila se svými fanoušky. Příznivci však o ní po zveřejnění fotografií začali mít obavy.

Justinova ex se na nich totiž objevila evidentně vyčerpaná, neupravená, a především velmi hubená. Jindy sexy zpěvačka byla najednou kost a kůže a podle zahraničních médií měla údajně zhubnout až 12 kilogramů. Po internetu se proto začínají šířit obavy z toho, že pěvecká hvězda trpí anorexií. Tyto zvěsti ještě více zesílily v posledních dnech, kdy byla zpěvačka zvídavými fotografy přistižena poblíž léčebny v obchodním centru. Také zde vypadala Gomez velmi sešle a vyhuble.

Musí snad Selena zápasit s dalším psychickým démonem, o kterém nikomu neřekla, nebo se na ní jen momentálně odrazily všechny její problémy? Doufejme, že jsou obavy lidí mylné a ona se brzy vrátí zpátky do staré formy.


Přečtěte si také