GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Jimův táta z Prciček? Z fotříka se stal tento šedivý dědeček!

Ve slavné komediální sérii vždy přispěchal za svým synem s pořádnou otcovskou radou. Víte ovšem, jak se za ta léta změnil?

Od premiéry prvního dílu slavné komediální série Prci, prci, prcičky uplyne příští rok už neuvěřitelných 20 let a známé herecké tváře se od té doby samozřejmě velmi změnily. Z tehdejších dvacátníků, co hráli středoškoláky, jsou tak čtyřicátníci a jiní herci jsou už dokonce v důchodu.

To se týká zejména herce Eugene Levyho, který ztvárnil legendární roličku Jimova otce. Ten svému nesmělému potomkovi ve všech tématech rád poradil a mnohdy na sebe práskl i věci, které by synáček Jim raději nikdy nevěděl. A díky jeho památným hláškám si ho diváci stále pamatují. Jak ale vypadá dnes?

Známému herci je už 71 let a věk je na něm samozřejmě znát. Z hodného tatínka se stal dědeček z prošedivělými vlasy a vráskami, který ovšem svůj tradiční úsměv a dobrácké oči nezapře ani po překročené sedmdesátce. Na svůj věk vypadá stále dobře a ani se od dob slavných komedií příliš nezměnil. Svou nejslavnější postavu už pak bohužel nepřekonal. Ve filmech a v televizi se ale ve vedlejších úlohách stále vyskytuje.

Sdílejte článek
Štítky proměna galerie herec Prci, prci, prcičky Prci prci prcičky Eugene Levy

Přečtěte si také