GALERIE: Víte, jak dnes vypadá roztomilá dcera rappera Eminema? Vyrostla z ní sexy kočka a svými fotkami dráždí internet

Kdysi o ní slavný zpěvák složil nespočet písniček. Víte ovšem, jak Eminemova dcerka vypadá teď?

Eminemovu dceru Hailie Scott Mathers znají díky rapperovým textům všichni fanoušci. V dobách své největší slávy, kdy řešil mimo jiné vztahové problémy s její maminkou Kimberly Anne Scott, byla častým tématem jeho slavných písní. V písních jí vyznával lásku a omlouval se jí za své chyby. Díky slavnému tatínkovi je tak Hailie už od dětství velmi mediálně známá. Mnoho lidí má pak Hailie stále zafixovanou jako malé roztomilé děvčátko. Doba už se ovšem od té doby velmi změnila.

Kdysi malé holčičce je totiž už 23 a vyrostla z ní neuvěřitelná kost, která musí slavnému rapperovi, s nímž má stále velmi blízké vztahy, dělat ohromnou radost. Hailie totiž loni dostudovala vysokou školu a má titul z psychologie. Ve své kariéře se ovšem nakonec rozhodla jít malinko jiným směrem. Rozhodla se být klasickou instagramovou kráskou a influencerkou. A zatím se jí velmi daří. Její popularita na sociálních sítích roste. Ostatně ještě aby ne, když zde sdílí čím dál žhavější fotky. Ostatně, posuďte sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také