GALERIE: Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka byl na plastické operaci! Co si na sobě nechal změnit?

Nejvýraznější tvář druhé řady LIKE HOUSE už nebude vypadat jako dřív. S jakou částí svého těla nebyl Tadeáš Kuběnka spokojen?

Z Tadeáše Kuběnky se stala díky účinkování v druhé řadě reality show LIKE HOUSE rostoucí hvězda sociálních sítí. A není divu. Ve vile totiž na sebe neupozorňoval pouze svým vzhledem, ale také velmi razantním vystupováním, kdy si nenechal rozhodně nic líbit a bylo ho všude plno. Dále o sobě dával vědět sprostým slovníkem, upřímností a také svým osobitým smyslem pro humor. Není divu, že právě on LIKE HOUSE 2 s velkým náskokem nakonec vyhrál. A zatímco spřádá své plány na to, co s výhrou půl milionu korun nakonec udělá, splnil si jeden ze svých velkých snů.

Tadeáš byl totiž na plastice nosu, zkrátka aby byl jako pořádná diva ještě hezčí a spokojenější. Řada fanoušků v komentářích nechápe, proč influencer na plastiku šel a tvrdí, že ji nepotřebuje. Tadeáš s ním ovšem zřejmě tolik spokojen nebyl a chtěl ho změnit podle svých představ. Tak snad se mu jeho sny opravdu vyplnily. A rádi se necháme po jeho potřebné rekonvalescenci překvapit, jak mu to s novým nosem sekne.

Reality show LIKE HOUSE 2 si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také