Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Vítězem LIKE HOUSE 2 se stává Tadeáš Kuběnka! S jak velkým náskokem vyhrál?

MilanR. Publikováno: 17.12.2021
Reality show LIKE HOUSE 2 zná svého vítěze! Vyhrál Tadeáš Kuběnka s naprostým přehledem, nebo to bylo zatraceně těsné?
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

A už máme jasno! Vítězem reality show LIKE HOUSE 2 se stal oblíbený sprosťák Tadeáš Kuběnka, který porazil své největší rivaly a pronásledovatele, výrobce memů Sebastiana Šikla a youtubera Jakuba „Freescoota“ Smreka. Tadeáš si tak stává historicky druhým vítězem oblíbené reality show a od předchozího vítěze, youtubera Jenise, dostal výhru v podobě půl milionu korun.

Dlouho se pak zdálo, že by to zejména mezi Tadeášem a Sebastianem mohlo být zatraceně těsné. Zatímco Kuběnka si získal velkou oblibu mezi diváky, Sebastianovi se dařilo zejména při plnění úkolů ve vile. A Tadeášovi mohlo přihoršit i nedávno strhnutí bodů za porušení pravidel. Jenže jeho suverénní výhře nakonec nestálo v cestě prakticky nic. Tadeáš Kuběnka vyhrál s náskokem více než 200 bodů a všichni ve vile, včetně druhého Sebastiana, se shodli, že jde o výhru naprosto zaslouženou. Influencer pak samozřejmě neskrýval své obrovské nadšení a vítězství si totálně užíval. A my mu samozřejmě gratulujeme.

Pokud jste velké finále LIKE HOUSE 2 nestihli, můžete ho dohnat v našem ARCHIVU!

Kdo vyhraje LIKE HOUSE 2? 2

VIDEO: Velké finále LIKE HOUSE 2 je tady! Vyhraje půl milionu Tadeáš, nebo Sebastian?

Divoká párty v limuzíně v LIKE HOUSE 2. 1

VIDEO: Divoká párty v LIKE HOUSE 2! Kdo se při kalbě v limuzíně zranil?

reklama