Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Velké finále LIKE HOUSE 2 je tady! Vyhraje půl milionu Tadeáš, nebo Sebastian?

MilanR. Publikováno: 17.12.2021
Oblíbená reality show se chýlí ke konci. Kdo se stane historicky druhým vítězem pořadu LIKE HOUSE?
Sebastian Šikl.
Sebastian Šikl
Sebastian Šikl je nejen jednou z tváří reality show LIKE HOUSE 2, ale také úspěšný výrobce memů,... Přečíst celé

reklama

Ano, je to neuvěřitelné, ale druhá série oblíbené reality show LIKE HOUSE dnes už opravdu dospěje do svého konce. I v této řadě se diváci dočkali řady bizarních situací, hrotů, šílených challengí a poznali zblízka osmičku influencerů. Jenže ještě předtím, než si soutěžící definitivně sbalí kufry, je třeba zodpovědět jednu otázku – kdo se stane vítězem LIKE HOUSE 2 a odnese si půl milionu korun?

Vítěz se tentokrát nevybíral pouze z diváckého hlasování, ale braly se v potaz také výsledky jednotlivých výzev a hlasování influencerů ve vile. I proto bude tentokrát vyhlášení napínavější, než by se na první pohled čekalo. Zatímco u diváků už je dlouhodobým favoritem Tadeáš Kuběnka, který na sebe strhnul v pořadu velkou pozornost, ve vile se naopak velice dařilo Sebastianu Šiklovi a pozadu nezůstával ani youtuber Freescoot. Kdo z nich se nakonec bude radovat z výhry? To řekne divákům i influencerům vítěz minulé řady, youtuber Jenis, který přišel novému výhru předat nejen obří šek, ale také pomyslné žezlo.

Velké finále LIKE HOUSE 2 sledujte dnes v 18:00 na Prima SHOW! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Divoká párty v limuzíně v LIKE HOUSE 2. 1

VIDEO: Divoká párty v LIKE HOUSE 2! Kdo se při kalbě v limuzíně zranil?

Opustí Tadeáš Kuběnka LIKE HOUSE 2? 1

VIDEO: Tadeáši Kuběnkovi hrozí vyhazov z LIKE HOUSE 2! Porušil totiž toto přísné pravidlo

reklama