návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Vzpomínáte si na dceru Rachel a Rosse z Přátel? Z dvojčat, která se v roli střídala, vyrostly sexy puberťačky

Poznali jste, že v roli Emmy se představily hned dvě herečky?
Vydáno: 04.07.2018
Jedno z dvojčat v roli Emmy v seriálu Přátelé
Jedno z dvojčat v roli Emmy v seriálu Přátelé Autor: Warner Bros. Television
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seriál Přátelé není třeba dlouze představovat. Málokdo nezná partu složenou ze čtyř bláznivých kamarádů Joeyho, Rosse, Chandlera, Phoebe, Moniky a Rachel. V mnoha epizodách se však vyskytli i další herci, kteří si zahráli větší či menší roli. Jedním z nich je i představitelka malé Emy, dcera Rosse a Rachel. Tedy, abychom byli přesní, nejedná se o jednu osobu, ale rovnou o dvě. V roli Emy se totiž střídala dvojčata Noelle a Cali Sheldonové. Nasazení dvou malých miminek, nejlépe právě sourozenců, je v seriálech poměrně běžnou záležitostí. Natáčení je totiž pro takto malé děti velmi náročné, a tak se dle potřeby mohou střídat.

Co se týče herecké kariéry Noelle a Cali, po ztvárnění Emmy v legendárním seriálu si zahráli několik menších rolí v různých projektech. Žádný z nich ale díru do světa neudělal. Dnes se šestnáctiletá dvojčata spíše drží mimo prkna, která znamenají svět, a žádná důležitá role není na obzoru. Přesto se podle sociálních sítí zdá, že žijí spokojeným teenagerským životem. Jak z malého mimina, jak je známe v roli Emmy, vyrostly a zkrásněly, můžete vidět v naší fotogalerii.

 

Jak dnes vypadá Rossův syn Ben?

GALERIE: Pamatujete si na malého Bena z Přátel? Roztomilý Rossův syn vyrostl v tohoto sexy krasavce

Matt LeBlanc (Přátelé)

Smutný důvod, proč se nikdy nedočkáme návratu Přátel! Slavný herec prozradil, proč už si ho nepřeje

Článek je zařazen v: přátele , Emma , Noelle a Cali Sheldon