Showbyznys

11. listopadu 2022 13:55

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vzpomínáte si na roztomilou holčičku z Grinche? Vyrostla z ní sexy rockerka

Bývalá dětská hvězda se proměnila v provokativní rebelku, která s nahotou rozhodně nemá problém.

Pohádkový Grinch patří zejména ve Spojených státech mezi vánoční klasiky a kromě dokonale namaskovaného Jima Carreyho si z této pohádky diváci nejvíce pamatují roztomilou malou holčičku Cindy Lou. Tu ztvárnila tehdejší dětská hvězdička Taylor Momsem, u níž to vypadalo, že má před sebou velkou hereckou kariéru.

K herectví byla ostatně vedena odmalička, v první reklamě hrála už ve svých dvou letech a díky rodičům začala svou profesionální kariéru už v pěti letech, natáčení legendárního Grinche následovalo jen krátce poté. Taylor se poté objevovala zejména v dětských či rodinných filmech a znovu na sebe výrazně upozornila během dospívání v oblíbeném seriálu Super drbna. Jenže už tehdy ji srdce lákalo do jiného stylu, díky kterému už roztomilou holčičku rozhodně nepřipomíná.

Taylor Momsem se totiž stala drsnou rockerkou a zpěvačkou známé skupiny The Pretty Preckless. Hned jeden z prvních singlů Make Me Wanna Die z roku 2010 se stal jedním z jejich největších hitů a ona se chtěla hudbě věnovat naplno. Ze seriálu Super drbna proto odešla a v roce 2012 pověsila herectví definitivně na hřebík. Stala se z ní tak sexy blonďatá rockerka, která ve videoklipech ráda provokuje a také na fotkách a zejména na obalech jednotlivých alb nemá s nahotou nejmenší problém a ráda na nich ukazuje (nejen) své sexy křivky.

Prostě rebelka a půvabná drsňačka každým coulem, jež se ale i díky svém hlasu a úspěšných písním řadí mezi nejpopulárnější rockové zpěvačky současnosti. Její ohromný talent pak fanoušci uslyší naživo už dnes, v pátek 11. 11., kdy se svou skupinou zazpívá poprvé v Praze. Roztomilou Cindy Lou už tu ale asi moc připomínat nebude.


Přečtěte si také