návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Greta poslala drsný vzkaz hejtrům! Co nenáviděná aktivistka vzkázala těm, kteří nechtějí, aby mluvila o změnách klimatu?

Greta poslala hejtrům jasný vzkaz.
Vydáno: 26.09.2019
Greta vs. hateři 1
Autor: profimedia.cz Greta vs. hateři 1

Mladá aktivistka Greta Thunberg je v posledních dnech středem pozornosti celého internetu. Kromě proslovu na summitu v New Yorku za to může i fakt, že si z 16leté aktivistky pokusil vystřelit i prezident Spojených států amerických Donald Trump. Ten o Gretě napsal tweet, že vypadá jako velmi spokojená mladá žena, která se těší na zářivou budoucnost. Její reakce? Změnila si popisek v profilu na Twitteru na velmi spokojenou mladou ženu, která se těší na zářivou budoucnost. Netřeba dodávat, že ani tenhle souboj pro Trumpa nedopadl zrovna ukázkově.

Trump ale není jediný, komu Greta není po chuti. Na Gretu pochopitelně útočí lidi ze všech stran a skupin, mladá aktivistka si z toho ale příliš nedělá. Sama říká, že sice nechápe, proč dospělí lidé ztrácejí čas tím, že vyhrožují teenagerům a dětem, které se snaží udělat něco dobrého pro svět, místo aby raději sami něčím přispěli. Takoví dospělí se podle Grety musí sami cítit velmi ohroženi. Změna ale přichází, ať už si to přejí, nebo ne.

Greta Thunberg (16)

GALERIE: 16letá Greta Thunberg obdrží Nobelovu cenu. Za co ji nenáviděná aktivistka dostane?

Greta na summitu 1

VIDEO: Vzali jste mi dětství. Nenáviděná Greta se tvrdě opřela do světových politiků! Proč bychom ji měli poslouchat?

Článek je zařazen v: Greta , vzkaz , hateři , změny , klima , Greta Thunberg , aktivity

reklama