Showbyznys

26. září 2019 13:22

redakce Prima Lajk

Greta poslala drsný vzkaz hejtrům! Co nenáviděná aktivistka vzkázala těm, kteří nechtějí, aby mluvila o změnách klimatu?

Greta poslala hejtrům jasný vzkaz.

Mladá aktivistka Greta Thunberg je v posledních dnech středem pozornosti celého internetu. Kromě proslovu na summitu v New Yorku za to může i fakt, že si z 16leté aktivistky pokusil vystřelit i prezident Spojených států amerických Donald Trump. Ten o Gretě napsal tweet, že vypadá jako velmi spokojená mladá žena, která se těší na zářivou budoucnost. Její reakce? Změnila si popisek v profilu na Twitteru na velmi spokojenou mladou ženu, která se těší na zářivou budoucnost. Netřeba dodávat, že ani tenhle souboj pro Trumpa nedopadl zrovna ukázkově.

Trump ale není jediný, komu Greta není po chuti. Na Gretu pochopitelně útočí lidi ze všech stran a skupin, mladá aktivistka si z toho ale příliš nedělá. Sama říká, že sice nechápe, proč dospělí lidé ztrácejí čas tím, že vyhrožují teenagerům a dětem, které se snaží udělat něco dobrého pro svět, místo aby raději sami něčím přispěli. Takoví dospělí se podle Grety musí sami cítit velmi ohroženi. Změna ale přichází, ať už si to přejí, nebo ne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také