Harry se ostře zastal manželky Meghan! Princ má obavy, aby nedopadla jako jeho zesnulá matka Diana

Princ Harry se musel veřejně zastat manželky Meghan.

Meghan Markle to neměla co se britského bulváru nikdy úplně snadné. Už když začínala chodit s princem Harrym, pouštěli se do ní média snad za každý pitomý detail. Tahle mediální šikana pak začala pravidelně upadat a zase přibírat na intenzitě tak, jak se to zrovna hodilo. Jenže v poslední době se média opřela do krásné vévodkyně takovým způsobem, že už i samotnému princovi došly nervy.

„Bohužel se moje žena stala obětí britského bulváru, který vytváří kampaně proti jednotlivcům, aniž by hleděl na následky. Kampaň eskalovala v průběhu let, během jejího těhotenství i po narození syna,“ udeřil na média Harry. Následně pokračoval: „Ztratil jsem matku a vidím, jak se moje žena stala obětí stejných mocností.“

Je vidět, že tentokrát už britský bulvár zašel skutečně daleko, královská rodina dokonce zahájila proti týdeníku Mail on Sunday soudní řízení kvůli nezákonnému zveřejnění soukromého dopisu Meghan. Nezbývá než doufat, že si princův vztek zodpovědní majitelé mediálních domů vezmou k srdci a začnou se k Meghan chovat s o něco větším respektem. Nikdo totiž nechce, aby to dopadlo tak tragicky jako v případě princezny Diany.

Sdílejte článek

Přečtěte si také