návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

ODHALENO: Tohle je poslední přání Alžběty II.! Co mají Harry s Meghan udělat po její smrti?

Co má britská královská rodina dělat po smrti současné královny Alžběty II.?
Vydáno: 23.07.2019
Co je posledním přáním královny Alžběty II.?
Autor: profimedia.cz Co je posledním přáním královny Alžběty II.?

Asi nikdo ve Velké Británii či po celém světě si neumí představit britskou monarchii bez nejdéle vládnoucí královny Alžběty II. A všichni samozřejmě doufáme, že tento stav se ještě nějakou dobu měnit nebude. Jenže čas je bohužel neúprosný a i samotná britská královna to moc dobře ví. Podle Brita Tima Ewarta, jenž v Buckinghamském paláci funguje jako královský redaktor a informuje veřejnost o tamních zákulisních informacích, už totiž Alžběta II. má jasno o svém posledním přání.

Alžběta II. údajně po své rodině chce, aby i po její smrti pokračovali v oslovování mladších generací. Což je věc, kterou v královské rodině nastavila právě britská panovnice a v oslovení mladých i nyní vyniká. Jenže po její smrti by se tato situace mohla změnit. Její nástupce, princ Charles a ani jeho manželka Camilla, se totiž netěší u veřejnosti zrovna velké oblibě. Královna Alžběta II. proto v tomto úkolu údajně spoléhá na mladou generaci, prince Williama a jeho manželku Kate a zejména pak věří v prince Harryho a bývalou herečku Meghan Markle.

Ti v posledních letech oslovují veřejnost a mladé lidi logicky nejvíce. Navíc se jim povedl i odvážný krok, kdy si jako první členové královské rodiny vytvořili vlastní instagramový účet. Na něm mají po pár měsících aktuálně přes 9,2 milionů followerů, což je už skoro stejně jako v případě oficiálního účtu královské rodiny. Harry s Meghan tedy mají aktuálně největší šanci královnino přání i v budoucnu naplňovat.

Harry a Meghan poprvé ukázali syna 2

FOTO: Harry a Meghan sdíleli fotku jejich miminka. Jak následovník britského trůnu vypadá?

Meghan po porodu jenom září

GALERIE: První fotky krásné Meghan po porodu! Je Harryho manželka po dítěti stále sexy?

Článek je zařazen v: Alžběta II. , poslední přání , princ Harry , Meghan Markle , královna , před smrtí , Harry a Meghan , vévodkyně Meghan

reklama