Showbyznys

23. července 2019 13:17

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je poslední přání Alžběty II.! Co mají Harry s Meghan udělat po její smrti?

Co má britská královská rodina dělat po smrti současné královny Alžběty II.?

Asi nikdo ve Velké Británii či po celém světě si neumí představit britskou monarchii bez nejdéle vládnoucí královny Alžběty II. A všichni samozřejmě doufáme, že tento stav se ještě nějakou dobu měnit nebude. Jenže čas je bohužel neúprosný a i samotná britská královna to moc dobře ví. Podle Brita Tima Ewarta, jenž v Buckinghamském paláci funguje jako královský redaktor a informuje veřejnost o tamních zákulisních informacích, už totiž Alžběta II. má jasno o svém posledním přání.

Alžběta II. údajně po své rodině chce, aby i po její smrti pokračovali v oslovování mladších generací. Což je věc, kterou v královské rodině nastavila právě britská panovnice a v oslovení mladých i nyní vyniká. Jenže po její smrti by se tato situace mohla změnit. Její nástupce, princ Charles a ani jeho manželka Camilla, se totiž netěší u veřejnosti zrovna velké oblibě. Královna Alžběta II. proto v tomto úkolu údajně spoléhá na mladou generaci, prince Williama a jeho manželku Kate a zejména pak věří v prince Harryho a bývalou herečku Meghan Markle.

Ti v posledních letech oslovují veřejnost a mladé lidi logicky nejvíce. Navíc se jim povedl i odvážný krok, kdy si jako první členové královské rodiny vytvořili vlastní instagramový účet. Na něm mají po pár měsících aktuálně přes 9,2 milionů followerů, což je už skoro stejně jako v případě oficiálního účtu královské rodiny. Harry s Meghan tedy mají aktuálně největší šanci královnino přání i v budoucnu naplňovat.


Přečtěte si také