Johnny Depp
Autor: profimedia Johnny Depp

Herec Johnny Depp vrací úder! O kolik bude žalovat svou exmanželku Amber Heard za urážku na cti?

Tamara F. . Publikováno: 19.08.2021
Soud konečně povolil Johnnymu Deppovi právo odvolat se proti bývalé ženě.

reklama

Herec, který ještě nedávno patřil mezi nejoblíbenější filmové hvězdy, zažívá krušné chvíle. Kvůli prohranému soudu s bývalou manželkou Amber Heard, jež ho označila za tyrana a násilníka, je na černé listině a celý Hollywood se k němu otočil zády. Před pár dny dokonce prohrál i soud s britským magazínem The Sun, který ho rovněž nazval trýznitelem.

Nyní se ale karta obrátila a soud herci povolil odvolání proti jeho ex za urážku na cti a šíření pomluv. Může tak svou bývalou ženu zažalovat o 50 milionu dolarů a získat zpět svou bezúhonnost a důstojnost. Depp si totiž stále vehementně stojí za tím, že se žádného domácího násilí nedopustil a Heard si všechno vymyslela.

Jak to tak ale vypadá, jediní, kdo mu věří, jsou jeho věrní fanoušci. Filmový průmysl ho urputně bojkotuje, což se samozřejmě odráží v jeho profesním životě. Zatímco ale Depp platí v Americe za vyvrhele, v Evropě ho vítají s otevřenou náručí. Už za pár dní se objeví na letošním ročníku filmového festivalu v Karlových Varech, kde se na něj těší nejeden český fanoušek.

Johnny Depp

15 celebrit, které mají bizarní i děsivé koníčky. Kdo sbírá vlasy jiných slavných hvězd?

Johnny Depp

7 věcí, které nevíte o Johnnym Deppovi: Kolikrát se zasnoubil a kolikrát oženil?

reklama