Herec Johnny Depp vrací úder! O kolik bude žalovat svou exmanželku Amber Heard za urážku na cti?

Soud konečně povolil Johnnymu Deppovi právo odvolat se proti bývalé ženě.

Herec, který ještě nedávno patřil mezi nejoblíbenější filmové hvězdy, zažívá krušné chvíle. Kvůli prohranému soudu s bývalou manželkou Amber Heard, jež ho označila za tyrana a násilníka, je na černé listině a celý Hollywood se k němu otočil zády. Před pár dny dokonce prohrál i soud s britským magazínem The Sun, který ho rovněž nazval trýznitelem.

Nyní se ale karta obrátila a soud herci povolil odvolání proti jeho ex za urážku na cti a šíření pomluv. Může tak svou bývalou ženu zažalovat o 50 milionu dolarů a získat zpět svou bezúhonnost a důstojnost. Depp si totiž stále vehementně stojí za tím, že se žádného domácího násilí nedopustil a Heard si všechno vymyslela.

Jak to tak ale vypadá, jediní, kdo mu věří, jsou jeho věrní fanoušci. Filmový průmysl ho urputně bojkotuje, což se samozřejmě odráží v jeho profesním životě. Zatímco ale Depp platí v Americe za vyvrhele, v Evropě ho vítají s otevřenou náručí. Už za pár dní se objeví na letošním ročníku filmového festivalu v Karlových Varech, kde se na něj těší nejeden český fanoušek.


Přečtěte si také