Hra o trůny jako film?! V nové sérii nás čeká tohle velké překvapení! Poslední epizoda bude mít...

Tohle bude vážně velký!

Sedmá série fantasy hitu Hra o trůny se pomalu ale jistě blíží a miliony fanoušků po celém světě se pokračování příběhu Tyriona, Daenerys a spol. nemohou dočkat. Mnoho je jich sice zklamáno z toho, že nás tentokrát čeká pouhých sedm epizod. Zdá se ale, že nyní už je to vůbec nemusí trápit. Tvůrci se totiž rozhodli příznivcům za jejich dlouhé čekání nejspíš pořádně odvděčit a přichystali si pro nás nečekané překvapení.

Stanice HBO totiž konečně zveřejnila oficiální délku jednotlivých epizod a fanouškům se zatajil dech! Sedmá série nám totiž naservíruje rovnou nejdelší epizody v historii seriálu, z nichž ta poslední bude mít neskutečných 81 minut. A to už je stopáž jako u celovečerního filmu! Fanoušci z celého světa jsou pak u vytržení a těší se na to, že právě finále sedmé řady bude svou výpravou a epickými scénami už co nejvíce připomínat celovečerní film, s nímž už ho někteří začínají srovnávat.

Nejdelší epizodou bylo dosud přitom finále minulé řady. V té se přitom za necelých 70 minut stihlo stát tolik šokujících momentů, že už se fandové nemohou dočkat toho, jaké šoky pro ně tvůrci připravili letos. A my se jim vůbec nedivíme. Podívejte se na štědrou stopáž všech epizod sedmé řady sami:

První díl - 59 minut

Druhý díl - 59 minut

Třetí díl - 63 minut

Čtvrtý díl - 50 minut

Pátý díl - 59 minut

Šestý díl - 71 minut

Sedmý díl - 81 minut

Sdílejte článek
Štítky překvapení seriál Hra o trůny epizoda

Přečtěte si také