Gary Oldman_FB
Autor: Warner Bros. Pictures Gary Oldman_FB

Hvězda Harryho Pottera zvažuje konec kariéry! Proč už nechce natáčet další filmy?

TF. Publikováno: 22.11.2022
Legendární herec chce jít do předčasného důchodu.

reklama

Oscarový herec Gary Oldman se za svou hereckou kariéru objevil hned v několika legendárních a kultovních filmech milovaných miliony fanoušků po celém světě. Mezi jeho nejvýraznější snímky patří zejména Temný rytíř, Jeden musí z kola ven či Harryho Potter, kde ztvárnil legendárního Siriuse Blacka. Není tedy pochyb o tom, že má za sebou britský herec dlouhou kariéru a ani nyní, ve čtyřiašedesáti Oldman nelení a natáčí dál.  

Momentálně pracuje na druhé řadě špionážního seriálu Slow Horses, ale jak se zdá, podle jeho slov už je možná na čase pověsit hereckou kariéru na hřebík a odejít do předčasného důchodu. „Měl jsem záviděníhodnou kariéru, ale i kariéry chřadnou, přičemž sám mám jiné věci, které mě kromě herectví zajímají,“ nechal se Oldman slyšet v nedávném rozhovoru pro Times.

„Příští rok mi bude 65 let, sedmdesátka už je za rohem. Nechce se mi aktivně hrát v osmdesáti. Byl bych opravdu šťastný a poctěný, kdybych to mohl celé zabalit jako Jackson Lamb a pak pověsit kravatu na hřebík,“ dodal britský herec, který zmíněným jménem narážel na svou postavu v seriálu Slow Horses. Není to koneckonců poprvé, co Oldman naznačil, že už se jeho odchod do hereckého důchodu blíží. Začátkem tohoto roku v jiném rozhovoru prozradil, že je jeho konec kariéry skutečně na obzoru.

Tom Felton jako Draco Malfoy

Kolik si vydělal představitel Draca Malfoye za účast v Harrym Potterovi? Z téhle částky se posadíte na zadek

reklama