Showbyznys

22. listopadu 2022 12:32

redakce Prima Lajk

Hvězda Harryho Pottera zvažuje konec kariéry! Proč už nechce natáčet další filmy?

Legendární herec chce jít do předčasného důchodu.

Oscarový herec Gary Oldman se za svou hereckou kariéru objevil hned v několika legendárních a kultovních filmech milovaných miliony fanoušků po celém světě. Mezi jeho nejvýraznější snímky patří zejména Temný rytíř, Jeden musí z kola ven či Harryho Potter, kde ztvárnil legendárního Siriuse Blacka. Není tedy pochyb o tom, že má za sebou britský herec dlouhou kariéru a ani nyní, ve čtyřiašedesáti Oldman nelení a natáčí dál.

Momentálně pracuje na druhé řadě špionážního seriálu Slow Horses, ale jak se zdá, podle jeho slov už je možná na čase pověsit hereckou kariéru na hřebík a odejít do předčasného důchodu. „Měl jsem záviděníhodnou kariéru, ale i kariéry chřadnou, přičemž sám mám jiné věci, které mě kromě herectví zajímají,“ nechal se Oldman slyšet v nedávném rozhovoru pro Times.

„Příští rok mi bude 65 let, sedmdesátka už je za rohem. Nechce se mi aktivně hrát v osmdesáti. Byl bych opravdu šťastný a poctěný, kdybych to mohl celé zabalit jako Jackson Lamb a pak pověsit kravatu na hřebík,“ dodal britský herec, který zmíněným jménem narážel na svou postavu v seriálu Slow Horses. Není to koneckonců poprvé, co Oldman naznačil, že už se jeho odchod do hereckého důchodu blíží. Začátkem tohoto roku v jiném rozhovoru prozradil, že je jeho konec kariéry skutečně na obzoru.


Přečtěte si také