návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Hvězda Hry o trůny málem schytala žalobu za drsný prank! Kvůli čemu ho málem vyhodili?

Hvězdě seriálu nevyšel prank.
Vydáno: 18.04.2019
Hra o trůny a nevydařený prank 2
Autor: HBO Hra o trůny a nevydařený prank 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hra o trůny není zrovna komediální seriál, koneckonců většina lidí u něj spíš brečí. Proto jsme rádi, že alespoň herci se dokážou mimo kamery bavit. Například takový Nikolaj Coster-Waldau, který v seriálu ztvárňuje Jaimeho Lannistera, se nedávno docela hezky pobavil na účet tvůrců.

Poslal totiž tvůrcům starou fotku, kde byl ostříhán nakrátko. Zdůvodnil to tím, že po ztrátě ruky si jeho postava řekla, že by se měl zbavit i dalších připomínek minulosti a vlasy byla nejrozumnější volba. Jinými slovy převzal kontrolu nad vlastní postavou a tvůrci se s tím teď musí smířit.

Bohužel pro něj ale nikdo nepochopil, že vtipkuje, a tvůrci tak začali řešit, jak z téhle situace ven. Šéf vlasů na seriálu prý začal vyrábět paruku, režiséři zuřili a zástupci HBO prý sdělili jeho manažerovi, že zvažují žalobu. Tohle všechno herci sdělil asistent prvního režiséra, když byl zrovna na letišti a mířil zpátky na set. Nikolaj tak musel rychle vysvětlit, že se jednalo o pouhý fór, a vlasy má pořád stejné. Vtipálek, co?

Joffrey ze Hry o trůny.

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá král Joffrey ze Hry o trůny? Role nenáviděného spratka ho zničila!

Noční král byl zatčen! 3

FOTO: Norská policie zatkla Nočního krále ze Hry o trůny! Co odporného provedl?

Článek je zařazen v: Hra o trůny , prank , vlasy , Jaime Lannister , Nikolaj Coster-Waldau