návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Kazmova utajená svatba! Slavný provokatér se oženil se sexy přítelkyni. Od Leoše dostal jako dar jeho Ferrari (apríl)

Oblíbený bavič a provokatér do toho konečně praštil! Kde si sexy modelkou Andreou Kalousovou řekli své ano?
Vydáno: 01.04.2019
Kazma se oženil! 1
Autor: Instagram.com/kazma_kazmitch a Instagram.com/Leoš Mareš Kazma se oženil! 1

Jeho život už nebude One Man Show. Populární bavič a hvězda internetu Kamil Bartošek aka Kazma si připravil pro své fanoušky další nečekané překvápko. O víkendu se totiž v naprosté tajnosti oženil se svou dlouholetou přítelkyní, sexy modelkou Andreou Kalousovou. O svatbě se u nich spekulovalo již delší dobu. Na fotkách z poslední doby vypadali jako ty nejvíce zamilované hrdličky a mnozí proto doufali, že minimálně zásnuby jsou na spadnutí. Jenže s těmi Kazma evidentně už dřív neotálel a nyní přišel i s pořádně velkolepou veselkou.

Svatba se uskutečnila na tom nejromantičtějším místě u nás, zámku Hluboká. A i když se jednalo o ostře utajovanou událost, s níž se pochlubil internetový provokatér až nyní, rozhodně se neobešla bez známých tváří a nejednoho překvapení. Svatby a následné hostiny se zúčastnili téměř všechny pěvecké hvězdy jeho hitu Cizí zeď v čele s Ewou Farnou a Lucií Bílou. Za svědka mu pak byl jako kumpán ze známého dílu One Man Show, Karel Ondrka, jenž si údajně připravil i pořádně sprostý proslov.

Nebyl by to navíc Kazma, aby pro své hosty nepřipravil pořádné drama. Části z nich totiž původně řekl, že se svatba koná v Českém Krumlově. Během cesty je ovšem přepadla fingovaná zásahová jednotka, dala jim kukly přes hlavu a vyděšené je odvezla na skutečné místo svatby. Tam už na ně čekal jako vždy vysmátý Kazma. Dva nejmenovaní hosté ovšem jeho vtípek údajně neustáli a odjeli před obřadem naštvaně domů.

To ovšem nebylo jediné překvapení dne. Kazma se již před obřadem svěřil několika lidem, že na svatbu pozval také samotného Leoše Mareše, aby tím uklidnil jejich napjaté vztahy po Kazmitchově snaze získat jeho Ferrari v posledním díle One Man Show. I když to Bartošek jasně myslel jako provokaci a nejspíš asi ani nečekal, že slavný moderátor dorazí, nakonec nestačil věřit vlastním očím. Leoš Mareš dorazil ve svém luxusním Ferrari a před svatební hostinou dal Kazmovi k překvapení všech klíčky!

Leoš pak údajně řekl, že se mu celá záležitost rozležela v hlavě a uznal, že má Kamil na Ferrari i přes nefér hru přece jen právo. Mareše pak prý dojalo poselství zmiňovaného dílu One Man Show a finální song Cizí zeď se stal podle jeho slov jeho novodobou hymnou. Tuto píseň si pak při následné párty s Kazmou a ostatními hvězdami ostatně zazpíval. Z Kazmy a Leoše se tak nakonec stali kámoši a bavič měl svatbu, na kterou nikdo zejména z přítomných jen tak nezapomene. A nezapomene ani Leoš, jemuž prý nedošlo, že se nemá v noci jak dostat domů a musel jet až do Prahy taxíkem.

Kazma odsouzen? 2

VIDEO: Provokatér Kazma skončil u soudu! Kvůli čemu a jaký trest ho čeká?

V čem nám Kazma lže? 1

FOTO: Kazmo, tohle si nevychytal! Tento detail prý ukazuje, v čem nám provokatér v odhalení kauzy Leoš lže!

Článek je zařazen v: Kazma , svatba , Andrea Kalousová , Leoš Mareš , Ferrari , svatební dar

reklama