Showbyznys

12. září 2018 12:17

redakce Prima Lajk

FOTO: Kazmo, tohle si nevychytal! Tento detail prý ukazuje, v čem nám provokatér v odhalení kauzy Leoš lže!

Vážně měl Kazma Kazmitch všechno dokonale naplánované? Zdá se, že ne ve všem byl internetový bavič upřímný.

Ano, provokatér Kazma se svým odhalením pranku na Leoše zase dobývá internet a snad nikdo nepopírá, že v případě kampaně 1z10 nakonec přišel s dobrou myšlenkou. I přesto se lidé začínají rozdělovat na dva tábory. Zatímco nadšení Kazmovi fanoušci mu vše opět žerou i s navijákem, jiní neskrývají své zklamání z toho, že čekali prostě víc.

Že se jedná o dopravní osvětu pro větší zastavování u dopravních nehod, na níž spolupracoval např. s BESIPem, se na internetu v podstatě vědělo už delší dobu a s žádným dalším překvápkem Kazma podle nich moc přijít nedokázal. Existuje navíc stále velké množství nedůvěřivců, podle nichž začal Kazmitch osvětu domýšlet až po nepodařeném pranku na Leoše, aby ze situace alespoň trošku vybruslil. A právě ti možná nyní dostali další munici ke svému tvrzení.

Známý internetový výrobce koláží a vtipálek TMBK si totiž všiml malé detailu, jenž na Kazmův příběh vrhá malinko jiné světlo. Při plánování pasti na Leoše v úvodu One Man Show má totiž Kamil Bartošek šrámy, k nimž ovšem podle TMBK přišel po pádu na jeho elektronickém longboardu. Ten přitom dostal až na konci června, zatímco jeho prank na Leoše proběhl už v dubnu. Kazmovy šrámy tedy podle všeho značí, že se jednalo o dotáčky a on neříká ve videu úplnou pravdu. Podle kritiků jde tak o jasný důkaz toho, že neměl situaci dopředu tak skvěle promyšlenou, většinu věcí ohledně plánování natáčel mnohem později a snažil se ze situace tímto dobrým skutkem následně vybruslit. Názor si podle této fotografie udělejte každý sám. Patříte tedy to tábora spokojených, nebo nespokojených diváků?


Přečtěte si také