Showbyznys

22. listopadu 2018 12:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Provokatér Kazma skončil u soudu! Kvůli čemu a jaký trest ho čeká?

Kazma si vyslechl rozsudek soudu. Co ho teď čeká?

Ano, proslulý bavič Kazma byl skutečně u soudu – jak už jsme ale v jeho případě zvyklí, vždycky to má nějaký háček. V tomhle případě je tím háčkem fakt, že to nebyl skutečný soud, nicméně pouhý teaser na nový díl One Man Show / Kazma v práci, který dorazí příští týden ve středu.

Přesto si Kazma vyslechl rozsudek, který zněl 12 měsíců tzv. hákování, v tomhle smyslu tedy tvrdé práce – což, jak Kazma sám přiznává, bude docela problém, protože on je něco jako youtuber, který opravdovou práci nikdy nekonal. Je to pochopitelně celé jedna velká satira, čemuž dosvědčuje i fakt, že se ve videu objeví poslanec za SPD Miroslav Rozner, aby zopakoval svoji legendární hlášku.

Momentálně tak nikdo netuší, co přesně má Kazma opět za lubem, troufáme si ale tvrdit, že to určitě zase polovinu lidí naštve, zatímco ti ostatní budou skákat nadšením a vychvalovat Kazmu do nebes. Prostě klasika. Otázkou tak je, jestli má vlastně Kazma ještě co nabídnout, nebo jestli už po failu s Leošem nebude jeho tvorba jen upadat. Odpověď na tuhle otázku se nejspíš dozvíme příští středu. Video se soudem si každopádně můžete pustit pod tímto odkazem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také