návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Kazma se může jít zahrabat! Zpěvačka Bára Poláková natočila první živý klip na světě, s kterým dobývá internet

Takhle má vypadat pořádný virální hit s velkou porcí nápadů.
Vydáno: 13.09.2018
Bára Poláková a její živý videoklip. 1
Autor: Bára Poláková Bára Poláková a její živý videoklip. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to vlastně docela úsměvná situace. Kazma sice se svým včerejším odhalením pranku na Leoše dobyl český internet a chlubí se více než milionem zhlédnutí, řada lidí však byla jeho kouskem malinko zklamaná. A právě v době největšího boomu jeho videa se zničehonic objevila na sociálních sítích známá herečka zpěvačka Bára Poláková, která všechny naprosto odrovnala natočením prvního živého videoklipu na světě!

Jak to udělala? Na svém instagramovém profilu zkrátka zapnula InstaStories a místo klasických řečiček na něm začala naživo, na jeden záběr a samozřejmě na jediný pokus, natáčet svůj videoklip k písni 2 8 5. A výsledek opravdu bere dech. V klipu se totiž Bára přesouvá z místa na místo, neustále se zde něco děje a je jasné, že realizace tohoto mega nápaditého projektu musela být velmi náročná.

Jelikož pak song pojednává o sociálních sítích, přizvala si do klipu obrovskou řadu (nejen) internetových hvězd. Můžete zde tedy vidět např. youtubery FattyPillowa, MenTa, Taryho či Shopaholic Nicol. A dostavil se samozřejmě i zpěvaččin partner, herec Pavel Liška a jeho parťák Jan Révai, které můžete vídat v novém pořadu Prima COOL Vandráci. Poláková zkrátka zase jednou všem vytřela zrak a dokázala něco, na co si ve světě nikdo před ní ani netroufl. Takhle má vypadat pořádný virální hit!

Její přelomové video můžete zhlédnout zde:

Leoš o Kazmovi 1

FOTO: Leoš Mareš se drsně vyjádřil ke Kazmovu odhalení! Co si o něm myslí a řekl nám provokatér pravdu?

Ben Cristovao - Smítko 1

VIDEO: Ben Cristovao posílá v novém songu drsný vzkaz všem rasistům! Proč ho prý lidé najednou považují za uprchlíka a opici?

Článek je zařazen v: Bára Poláková , živý videoklip , klip , naživo , 2 8 5 , song , Instagram , Instastories , FattyPillow , Tary , Shopaholic Nicol , MenT , Pedro , Pavel Liška , Vandráci , videoklip