Showbyznys

12. září 2018 17:47

redakce Prima Lajk

FOTO: Leoš Mareš se drsně vyjádřil ke Kazmovu odhalení! Co si o něm myslí a řekl nám provokatér pravdu?

Kauza Kazma vs. Mareš se začíná vyostřovat. Co si myslí slavný moderátor o novém díle One Man Show?

Nového dílu One Man Show, v níž Kazma Kazmitch přišel s odhalením pravdy za fingovanou nehodou na Leoše Mareše je nepřekvapivě plný internet. Kromě toho, že lidé se nyní rozdělili na dva tábory ohledně Kazmy, se to samá dá říct samozřejmě i o populárním moderátorovi. Zatímco mnozí se ho zastávají a poukazují na to, že on je v případě falešné bouračky obětí, další ho napadají z vyčůranosti. A nyní se Leoš k celé situaci konečně vyjádřil.

A co řekl? Kazmu za výsledné video a jeho sdělení samozřejmě pochválil. Poukázal ale na věc, se kterou má problém hodně lidí. A to, že upozorňovat na problém tím, že si z jiného člověka vystřeli a způsobit mu trauma opravdu není v pořádku. „Nemyslím si, že by se takovými podobnými způsoby mělo upozorňovat na cokoli. Někoho zmlátit, aby se upozornilo na násilí. Někoho rozbrečet, aby se upozornilo na smutek. Někoho zneuctít, aby se upozornilo na křivdu,“ napsal Leoš na svém intagramovém profilu. Tím ovšem rozhodně nekončí.

Dodává také, že všechno bylo trochu jinak. Hlavním cílem prý bylo pro Kazmu získat ono Ferrari, které chtěl následně prodat a věnovat na svou charitu. Leoše pak chtěl uvézt jako sponzora One Man Show. Dokonce chtěl, aby mu ho Leoš předal na svém koncertě v 02 Areně a následně spolu dotáčeli materiál do One Man Show. Kazma prý dokonce chtěl do Leošova bytu namontovat skryté kamery!

„Všechno tohle je na záznamu ze kterého jste slyšeli jedinou větu: Podle mě jsi nevyhrál, ale můj návrh je, že bych ti to auto půjčil a dal na tvojí nadaci milion korun. Že jste nic takového neslyšeli. Stačilo první a poslední část tohoto souvětí odstřihnout a zbyla jen věta: Můj návrh je, že bych ti to auto půjčil,” dodává Leoš. Podle Mareše tak Kazma musel kvůli jeho neochotě výrazně upravit scénář i výslednou pointu. Komu z nich věříte teď?


Přečtěte si také