Showbyznys

14. listopadu 2017 13:31

redakce Prima Lajk

Lidé, kteří poslouchají Justina Biebera, jsou prý psychopati, tvrdí vědci

Vážně bychom si měli na miliony puberťaček po celém světě začít dávat bacha?

Patříte mezi odpůrce hudby Justina Biebera a myslíte si, že se může jeho sladký popík líbit jen hodně podivným jedincům? Tak zřejmě vás nyní nadchne výzkum Univerzity v New Yorku, který provedl profesor psychologie Pascal Wallisch s absolventkou Nicole Leach. Z jejich studie totiž vyplývá, že lidé poslouchající Justina Biebera, totiž opravdu mohou být psychopati. Tedy tak trochu.

190 tamním studentům dali vyplnit test psychopatie, v němž se měli vyjádřit k větám typu “Láska je přeceňovaná“ či “Co bych byl schopen udělat, kdyby mi to mohlo projít“. Studentům pak pustili celou řadu písniček všech žánrů, které měli ohodnotit na stupnici od jedné do sedmi. Tyto dva výsledky pak dali dohromady a vyšly jim opravdu zajímavé věci.

Lidé, kteří dosáhli v testu psychopatie většího výsledku a mají k ní podle všeho sklon, totiž měli ve většině případů rádi písničku Justina Biebera s názvem What Do You Mean. Idol puberťaček však není jediný, kdo u potenciálních psychopatů prošel. Líbilo se jim třeba také Lose Yourself od Eminema. Znamená to snad, že si musíme dávat pozor na holky poslouchající Biebera?

To podle všeho zatím nehrozí a výsledky zatím máme brát spíše s rezervou. Wallisch a Leach totiž dodávají, že zatím nepřišli na vzorec, podle něhož by přišli na to, co mají písničky a vysoká úroveň psychopatie společného. Tvůrci tak přiznávají, že jejich výzkum má ještě menší mušky. Nevím jak vy, ale já i tak budu před Bieberovými fanynkami pořádně ve střehu.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber test psychopat zpěvák

Přečtěte si také