Manželka Willa Smithe podstoupí transplantaci vlasů. Daruje jí je komik Chris Rock

Známá herečka a žena Willa Smithe se po kauze na Oscarech dočká dobrého skutku a hodně nečekané omluvy.

!!! Apríl !!!

Celý týden žijí média letošní největší oscarovou kauzou, která dokonale zastínila všechny oceněné filmy, o nichž se prakticky nemluví. Will Smith neunesl narážku na adresu jeho ženy Jady Pinkett Smith, kterou měl při svém vystoupení komik Chris Rock. Ten si udělal legraci z hereččina vzhledu a přirovnal ji k plešaté vojandě v podání Demi Moore z filmu G. I. Jane. „Jade, miluju tě, G. I. Jane 2, nemůžu se dočkat, až to uvidím,“ řekl komik. Jenže herečka trpí alopecií, onemocněním způsobující vypadávání vlasů a ochlupení.

Will proto nevzal vtípek vůbec dobře a hned na pódiu Rockovi jednu vlepil. Šokující událost změnila ráz celého večera, a i když se Smith za své jednání omluvil filmové akademii a o den později i samotnému Rockovi, jeho jednání rozdělilo lidi na dva tábory. Jenže teď se začal kát i samotný Chris Rock. A přišel s dobrým skutkem, který nikdo nečekal.

Uznal totiž, že i nekorektní humor má své hranice a nemoci jsou rozhodně jedním z nich. Jadě se proto za přítomnosti Willa Smithe osobně omluvil, prohlásil se za blbce a nabídl, že jí zaplatí transplantaci vlasů. Dárcem vlasů pak nebude nikdo jiný než on sám. Tento postup je sice v případě takové zákroku nezvyklý, komik chce ovšem Jadě ukázat, jak moc svého činu lituje. Jada pak jeho nabídku přijala a Will Smith měl Rocka údajně srdečně obejmout. Zdá se tedy, že tato herecká hádka nakonec skončila happy endem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také