Showbyznys

11. března 2022 11:10

redakce Prima Lajk

Mila Kunis a Ashton Kutcher vybrali pro Ukrajinu neskutečný balík peněz! Kolik sami přispěli?

Hollywoodský pár pořádá sbírku pro válkou zasaženou Ukrajinu.

Mila Kunis je jednou z nejslavnějších hereček s ukrajinskými kořeny. Není proto divu, že před týdnem s manželem Ashtonem Kutcherem oznámila vznik finanční sbírky na pomoc Ukrajině. „Vždy jsem se považovala za Američanku, hrdou Američanku. Miluji vše, co tato země pro mě a mou rodinu udělala, ale dnes jsem nikdy nebyla hrdější na to, že jsem Ukrajinka,“ sdělila hollywoodská herečka na sociálních sítích ve videu.

„Sbíráme finanční prostředky na podporu humanitární pomoci, která bude mít okamžitý dopad a poskytne oblasti tolik potřebnou uprchlickou a humanitární pomoc,“ podpořil svou ženu Kutcher. Sami hvězdní manželé přispěli 3 miliony dolary (necelých 70 milionů korun) a mají cíl vybrat neuvěřitelných 30 milionů dolarů, tedy skoro 700 milionů korun.

„Chceme poděkovat 56 tisícům z vás, kteří jste přispěli a podpořili nás. Ať už to bylo 5, 100, nebo 1 000 dolarů, děkujeme, že pomáháte,“ řekla vděčně rodačka z Černovic na Ukrajině Mila Kunis, která s manželem pošle veškerý výtěžek ukrajinským nevládním organizacím. Zatím sbírka Stand With Ukraine vybrala neuvěřitelných 20 milionů dolarů, což je neuvěřitelné vzhledem k tomu, že ji spustili před sedmi dny.

Sdílejte článek
Štítky peníze dolar Ukrajina manželé Ashton Kutcher herec Černovice Mila Kunisová

Přečtěte si také