Showbyznys

1. února 2016 14:34

Tereza Javorová

NÁVOD: Chcete být v posteli stále sexy? S nemocí to nepůjde! 5 tipů, jak se vyhnout nachlazení

Zalézt do postele s teploměrem, čajem a spousty kapesníků moc sexy není. Vyhněte se tak všudypřítomným bacilům a postel užívejte k příjemnějším aktivitám - spánku a sexu!

1. Hodně spěte - jedna z činností, která je v posteli kromě milostných hrátek vítaná, ba přímo vyžadovaná. Tak ji nepodceňujte. Během spánků dochází k regeneraci organismu, který je pak i mnohem odolnější. Naordinujte si aspoň 8 hodin chrupkání denně!

2. Nepřepínejte se - možná vám vyhovuje, že se cítíte jako super žena, když zvládáte práci, večerní kurz angličtiny, 3x týdně fitko, děti a domácnost. Přepětí se al může velmi negativně projevit na vašem zdraví.Uberte plyn!

3. Relaxujte - když tělu nedáte odpočinek, samo si ho "vydupe" v podobně nějaké nemoci. Pak už musíte do peřin zalehnout děj se co děj. nezapomínejte pravidelně relaxovat a zajít si třeba na jógu. Očistíte tělo i duši.

4. Jezte vitamíny - pokud vám ovoce, které se k nám dováží v zimě, nechutná, pořiďte si v lékárně kvalitní doplňky stravy, které vám zajistí dostatečný přísun všech vitamínů. I tak se ale snažte přirozený příjem zvýšit v alespoň větší konzumací zeleniny či ovocných džusů.

5. Myslete pozitivně - zdánlivě malicherná věc, ale naopak velmi důležitá. Pokud se na svět budet dívat jen přes černé brýle, na všem hledat chyby a mít neustále špatnou náladu, negace se brzy odrazí i na vašem zdravotním stavu. Myslete pozitivně a smějte se!


Přečtěte si také