Reakce celebrit na smrt Karla Gotta.
Autor: profimedia.cz Reakce celebrit na smrt Karla Gotta.

Nejdojemnější a nejsmutnější reakce na smrt Karla Gotta. Jak na Mistra vzpomínají Leoš Mareš, Ewa Farna nebo Rytmus?

Publikováno: 02.10.2019
Smrt největší hudební legendy zasáhla celou Českou republiku. Jak reagovali zpěvákovi kolegové a další hvězdy showbyznysu?

reklama

Česká republika se stále nemůže vzpamatovat ze ztráty jedné z největších hudebních hvězd naší historie, Mistra Karla Gotta. Nad smrtí pěvecké legendy, která podlehla po těžké nemoci boji s akutní leukemií, pláče celý národ a mnozí fanoušci jeli vzdát legendě soustrast zapálením svíčky k jeho vile na pražské Bertramce. Velký šok pak samozřejmě zažívají i jeho přátelé, kolegové a další lidé ze showbyznysu, které smrt Českého slavíka velice zasáhla. Na sociálních sítích, zejména na Instagramu pak nešetří dojemnými vzpomínkami či vzdáním soustrasti.

Možná nejvíce na Instagramu sdílel svůj smutek moderátor Leoš Mareš, který ukazoval na svém profilu videa z Gottova vystoupení na Marešově vystoupení v O2 Areně. Dále sdílel také titulky z českých i německých novin, aby jasně ukázal, že se jedná o velkou ztrátu nejen u nás. „Nikdy nezapomeneme,“ sdílel Mareš.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

 

Děkuju za rady, vždy hezká přijetí, nadhled a dávku humoru u Vás doma, když jsme cvičili duet na Vaši vyprodanou arenu. Mistře, nikdy nezapomenu, jakým vzorem pokory a profesionalismu jste byl. Bylo mi ctí Vás poznat, zpívat s Vámi i Vám,“ napsala na Instagram Ewa Farna. Česká slavice Lucie Bílá na Instagramu shrnula svůj smutek stručně a jednoduše. „Slova jsou zbytečná,“ napsala. Výstižně a stručně se vyjádřil také oblíbený moderátor Libor Bouček. „Slova došla,“ napsal.

Měl jsem tu čest se s ním osobně setkat a říct pár vět. Na ty věty nezapomenu do konce života,“ napsal velmi dojemným způsobem rapper Rytmus. „Svět ztratil největšího velikána, co Česká republika kdy měla,“ sdělil český drsňák Karlos "Terminátor" Vémola.

S velmi dojemnou vzpomínkou se na Instagramu svěřil idol mladých dívek, Adam Mišík. Ta se stala po jejich společném focení. „Po focení jsem za Karlem přišel a chtěl jsem mu na památku dát svoje CD, on odmítl s tím, že si ho moc rád koupí sám a podpoří mladého umělce, usmál se. O několik týdnů později jsem šel do obchodu s CD na Václaváku a jak se tak procházím mezi regály, zaťuká na mě pan prodavač a povídá: ´Byl tady nedávno pan Gott a přišel si koupit vaší desku.´ Trochu jsem ztuhl v kolenou a polil mě obrovský pocit radosti, že byl opravdu takovej frajer a věnoval tolik času nějakýmu mladýmu floutkovi. Nikdy na tenhle den s váma nezapomenu. Mám slzy v očích. Odpočívejte v pokoji Mistře,“ napsal Adam Mišík na Instagramu.

Takový divný pocit, že neodešel ´jen´ náš nejlepší zpěvák, ale kus nějakého ryzího krásného češství, symbol, nějaká taková jistota. Těžko popsat, cejtíte to asi taky,“ sdílela své pocity herečka Nikol Štíbrová.

Ivana Gottová

Jaké osudové ženy prošly životem Karla Gotta? Podívejte se, kdo navždy změnil jeho soukromí

První slova manželky Ivany Gottové 1

První slova manželky Ivany po smrti Karla Gotta. Tohle řekla na adresu svého milovaného muže

reklama