Showbyznys

1. září 2014 09:50

Táňa Sáblíková

Neuvěřitelné! Teenager zůstal v kontaktu se svým mrtvým otcem

Zdá se to naprosto neuvěřitelné, ale je to tak. Teenager může díky videohrám zůstat v kontaktu se svým zesnulým otcem! Jak to dokáže?

Když byl ještě dítě, hrál se svým otcem závody aut na Xboxu, vše se ale změnilo, když tatínek zemřel. To bylo chlapci šest let. Ač to může chápat jen málokdo, nyní věkem náctiletý uživatel Youtube zveřejnil video ze závodu z nedávné doby, ve kterém ale hraje proti svému mrtvému otci!

Mladík, který si nepřeje být jmenován, si totiž nedávno dodal po více než deseti letech odvahu a znovu zapnul hru, kterou hrál se svým otcem. To, co zjistil, bylo pro něj překvapením. Při každém závodu totiž bylo zajeto nejrychlejší kolo a to v době, kdy spolu hru hráli, zajel mladíkův otec.

A tak se stalo, že mladík tak může závodit proti svému otci i více než deset let po jeho smrti! „Když mi byly čtyři roky, táta mi koupil konzoli, na které jsme hráli desítky a desítky závodů. Více než deset let jsem se nemohl té konzole dotknout a zapnout ji, vždyť byla od mého táty, který zemřel, když mi bylo šest,“ napsal mladík na internetu.

„Jednou jsem se ale odhodlal a konzoli zapnul. A něco jsem našel! Ducha! Tátova ducha, protože hra si vždy zapamatuje nejrychlejší kolo, a tak jeho duch stále jezdí závodní dráhy v naší hře. Samozřejmě, že jsem začal hrát a hrát, až jsem ho jednou předjel a toho ducha překonal,“ svěřil se dál.

Porazit ho se mu sice podařilo, ale tátův rekord nevymazal. „Zastavil jsem se před cílovou čárou a počkal jsem, až mě mine, abych si byl jistý, že mu jeho rekord nechám.“

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky duch závod Teenager YouTube konzole

Přečtěte si také