Avicii se podřezal střepem
Autor: profimedia Avicii se podřezal střepem

Nové brutální detaily o Aviciiho sebevraždě! Slavný DJ vykrvácel. Jak si vzal život?

Publikováno: 01.05.2018
Že by se blížilo definitivní rozuzlení záhady kolem jeho smrti?

reklama

Po více než týdnu se objevily další zprávy, které poodhalují tajemství smrti známého DJ Aviciiho, který byl nalezen mrtvý 20. dubna v Ománu. O tom, že spáchal sebevraždu, se mluví od té doby, co jeho rodina vydala prohlášení, v němž potvrzovala, že zápasil s myšlenkami o smyslu života, neměl síly jít dál a toužil po nalezení míru. Nyní ale zahraniční média hovoří o tom, že se podřezal střepem a vykrvácel. S informacemi o tomto drastickém způsobu, kterým si měl muzikant vzít život, přišel server TMZ.com. 

Podle nejmenovaných zdrojů TMZ Avici rozbil lahev od vína a jeden ze skleněných střepů mu posloužil jako nástroj smrti. Podřezal se jím a na následky masivního krvácení pak zemřel. Jeden ze zdrojů serveru tvrdí, že místem podřezání byl krk. Druhý to ale striktně popírá a říká, že to bylo zápěstí. Ať tak nebo tak, jestli jsou nově odhalené skutečnosti pravdivé, definitivně se potvrdí to, že DJ nezvládl letitý boj s vlastní existencí a problémy s alkoholem ho dohnaly až k tomu nejnešťastnějšímu řešení. Na definitivní verzi toho, co přesně se stalo, si ale nejspíš budeme muset ještě nějakou dobu počkat. 

Potvrzeno, Avicii spáchal sebevraždu

POTVRZENO: DJ Avicii spáchal sebevraždu! Nechal po sobě i dopis na rozloučenou. Co v něm stálo?

Česká modelka čeká dítě se zesnulým Aviciim

GALERIE: Česká modelka čeká dítě se zesnulým DJem Aviciim?! Odhalila to v šokujícím přiznání

Tereza Kačerová je opravdu sexy.

GALERIE: Tohle jsou nejžhavější fotky Aviciiho utajované přítelkyně z Česka! Tahle kráska se nebála ukázat úplně všechno!

reklama