Showbyznys

13. září 2022 11:56

redakce Prima Lajk

O slavné psy Alžběty II. bude postaráno! Kdo z královské rodiny se jich ujme?

Milovaní pejsci královny Alžběty II. mají nového páníčka.

Královna Alžběta II. byla svou láskou ke zvířatům proslavená. Milovala nejen koně, ale i pejsky, zejména potom rasu Corgi Welsh, kterých měla během sedmdesátiletého kralování více než třicet. Po její smrti zůstali čtyři chlupáči – Muick, Sandy, Candy a kokršpanělka Lissa – bez své paničky čekající na nového majitele.

Nastala tedy otázka, kdo se milovaných psů ujme a podle všeho padla role nového majitele na královnina syna Andrewa. Právě on a jeho dcery, princezny Eugenie a Beatrice, totiž loni darovali Alžbětě II. nejmladší psy Muick a Sandy, aby jí pomohli skrz těžké období po smrti manžela, prince Philipa.

Tito dva pejsci se tedy přestěhují na Royal Lodge, kde přetrvává princ Andrew a jeho bývalá manželka Sarah. Co se stane se zbylými dvěma zatím není jasné, ale pravděpodobně se jich ujme další člen královské rodiny. Královnin syn Andrew tak dostane alespoň něco po zesnulé matce, neboť majetku z dědictví se zřejmě nedočká kvůli své účasti v sexuální a pedofilní aféře miliardáře Jeffreyho Epsteina.


Přečtěte si také