ODHALENO: Víme, co všechno jí vévodkyně Meghan! Vážně tímhle krmí i prince Harryho?

Možná vás to překvapí, ale Meghan moc ráda jí a ještě radši vaří, a to i pro prince Harryho.

O Meghan Markle už toho víme spoustu – hrála v populárním seriálu Kravaťáci, vzala si prince Harryho a letos v květnu přivedla na svět královského potomka. Málokdo z vás ale nejspíš tuší, že už dávno předtím ráda sdílela na sociálních sítích fotky s pokrmy a vším kolem nich. Přestože s touto aktivitou musela přestat a své profily zrušit, nadále se netají tím, že moc ráda jí i vaří. Své profily musela zrušit – ostatně právě ona se stará o jídelníček svůj i svého manžela. Jen tak si prý může být skutečně jistá, že je jídlo poctivé a obsahuje jen zdravé ingredience. Na ty si totiž již od dob, kdy se věnovala herectví, velmi potrpí.

Bez čeho se nikdy neobejde, jsou snídaně, které následují po vypití sklenice vody s citronem. Miluje smoothie z ovoce acai, zelený džus vlastní výroby z kapusty, špenátu, citronu a zázvoru nebo vločky s banánem a medem. V hotelu si většinou objednává sázená vejce s avokádovým toustem. K obědu si ráda uvaří domácí těstoviny, nejlépe se speciální cuketovou omáčkou. Neodpírá si ale ani nezdravé jídlo. Když už ale zhřeší svými oblíbenými hranolky nebo sushi, snaží se ho sníst jen málo.

K večeři si pak dopřává jen lehce stravitelná jídla, jako například salát s bílkovinnou složkou nebo rybí tacos, k nimž si obvykle dává sklenici kvalitního červeného vína. Dle zásad zdravého jídelníčku nevynechává samozřejmě ani svačiny. Pro případ nouze si do kabelky vždy přibalí kousek vlastnoručně upečeného banánového chleba. Pokud ale má čas, připraví si kousky vodního melounu se skořicí a sýrem feta nebo hummus s mrkvovými tyčinkami.

A jaké potraviny si naopak dát nemůže, protože je zakazuje královský protokol? Předně je to česnek a cibule, a to z celkem pochopitelných důvodů. Tabu je i polosyrové maso, protože ho královna má ráda pořádně propečené. I bez těchto surovin se ale dá žít a vévodkyně Meghan určitě nestrádá.

Sdílejte článek
Štítky jídelníček princ Harry Meghan Markle vévodkyně jídlo

Přečtěte si také