návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Trapas vévodkyně Meghan! Takhle drsně se do ní pustil princ Harry během narozenin královny. Co jí řekl?

O vévodkyni Meghan se ví, že příliš nedodržuje striktní pravidla královské rodiny. Tentokrát ji za to okřikl už i princ Harry.
Vydáno: 15.06.2019
Princ Harry napomenul otáčející se Meghan během oslav narozeniny královny
Autor: Twitter/justmythorts Princ Harry napomenul otáčející se Meghan během oslav narozeniny královny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Meghan Markle je známá jako černá ovce rodiny a už párkrát se stalo, že byla trnem v oku pro některé její členy. A vypadá to, že se ze svých dosavadních trapasů ne a ne poučit. Další faux pas se jí totiž stalo u příležitosti velkolepé vojenské přehlídky, která se každoročně koná v rámci oslav narozenin britského panovníka, v současnosti tedy královny Alžběty II. A pozornost celého světa tentokrát nezaujal ani tak samotný akt, jako spíš to, co se dělo na balkoně Buckinghamského paláce, odkud královská rodina na závěr celé slávy zdravila shromážděný dav.

Vévodkyně Meghan se totiž v této situaci tak úplně nedržela striktních pravidel. Místo aby stála čelem k lidem, několikrát se otočila ke svému manželovi Harrymu. A ten její jednání nenechal bez odezvy. Na záběrech zveřejněných na Twitteru jde vidět, že jí něco říká. A podle expertů na odezírání ze rtů, na které se obrátil britský deník Daily Mail, princ Harry svou ženu napomínal a přikázal jí, aby se otočila a dívala směrem k davu. Ačkoliv se to Meghan soudě podle jejího výrazu nelíbilo, hned se poslušně otočila nazpátek.

Na tom, že její muž vyřkl právě tato slova, se shodli i anglicky mluvící uživatelé Twitteru, kteří o inkriminovaném momentu vášnivě diskutovali. Dokážete i vy rozpoznat, zda princ Harry skutečně svou manželku takto důrazně napomínal, nebo šlo o pouhé odvětění na její možnou otázku? Detailně můžete zmiňované záběry prozkoumat ve videu níže.

 

 

Trump vs. Meghan Markle 2

Drsná hádka mezi Meghan a Donaldem Trumpem! Co nechutného řekl americký prezident na adresu vévodkyně?


 
Článek je zařazen v: vévodkyně Meghan , princ Harry , trapas , královna , Alžběta II. , oslavy , narozeniny , vojenská přehlídka