Showbyznys

15. června 2019 16:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas vévodkyně Meghan! Takhle drsně se do ní pustil princ Harry během narozenin královny. Co jí řekl?

O vévodkyni Meghan se ví, že příliš nedodržuje striktní pravidla královské rodiny. Tentokrát ji za to okřikl už i princ Harry.

Meghan Markle je známá jako černá ovce rodiny a už párkrát se stalo, že byla trnem v oku pro některé její členy. A vypadá to, že se ze svých dosavadních trapasů ne a ne poučit. Další faux pas se jí totiž stalo u příležitosti velkolepé vojenské přehlídky, která se každoročně koná v rámci oslav narozenin britského panovníka, v současnosti tedy královny Alžběty II. A pozornost celého světa tentokrát nezaujal ani tak samotný akt, jako spíš to, co se dělo na balkoně Buckinghamského paláce, odkud královská rodina na závěr celé slávy zdravila shromážděný dav.

Vévodkyně a čerstvá maminka Meghan se totiž v této situaci tak úplně nedržela striktních pravidel. Místo aby stála čelem k lidem, několikrát se otočila ke svému manželovi Harrymu. A ten její jednání nenechal bez odezvy. Na záběrech zveřejněných na Twitteru jde vidět, že jí něco říká. A podle expertů na odezírání ze rtů, na které se obrátil britský deník Daily Mail, princ Harry svou ženu napomínal a přikázal jí, aby se otočila a dívala směrem k davu. Ačkoliv se to Meghan soudě podle jejího výrazu nelíbilo, hned se poslušně otočila nazpátek.

Na tom, že její muž vyřkl právě tato slova, se shodli i anglicky mluvící uživatelé Twitteru, kteří o inkriminovaném momentu vášnivě diskutovali. Dokážete i vy rozpoznat, zda princ Harry skutečně svou manželku takto důrazně napomínal, nebo šlo o pouhou odpověď na její možnou otázku? Detailně můžete zmiňované záběry prozkoumat ve videu níže.

Podívejte se také, jaké fotky smazala Meghan Markle ze sociálních sítí:

Sdílejte článek
Štítky trapas narozeniny oslavy Alžběta II. princ Harry Meghan Markle královna vojenská přehlídka Harry a Meghan vévodkyně Meghan Meghan

Přečtěte si také