Showbyznys

27. listopadu 2019 14:30

redakce Prima Lajk

Tohle je datum, kdy by měla Meghan Markle oznámit těhotenství! Kdy se s Harrym dočkají druhého dítěte?

Kdy královský pár ohlásí podle britských sázkařů druhé těhotenství? Bude to ještě před Vánoci?

Je to teprve půl roku od chvíle, kdy princ Harry a vévodkyně Meghan přivítali na svět svého prvního potomka, prince Archieho. Už několik týdnů se ovšem v britských médiích čile spekuluje nad tím, že malý Archie už příští rok bude mít sourozence. Lidé si začali všímat, že Meghan se v poslední době začíná zakulacovat a čím dál víc si na společenských akcích hladí bříško. A to lidem a britským bulvárům stačí k tomu, aby začali spekulovat o jejím druhém těhotenství.

To už je pak podle mnohých naprosto jisté a už se začíná spíše psát o tom, kdy Harry s Meghan radostnou novinu oznámí. A sázkové kanceláře už mají podle britského serveru Express jasno. Podle nich se svět oficiálně dozví o těhotenství začátkem února. Další variantou je oznámení v období svatby princezny Beatrice. Ostatně, narození Archieho oznámili Harry s Meghan v období svatby její sestry princezny Eugenie z Yorku.

Na druhou stranu, podruhé by dvojice podobnou radostnou událost zastínit nemusela. Navíc datum svatby Beatrice stále není stanoveno. Na jakékoliv oznámení by v tu dobu už proto mohlo být trochu pozdě. S narozením druhého potomka se pak podle drbů počítá někdy v létě příštího roku. Co myslíte, vážně se Meghan s Harrym už brzy dočkají dalšího dítěte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také