Showbyznys

27. září 2014 12:50

Táňa Sáblíková

Podvádět se nevyplácí! A pomsta bývá hodně sladká…

V současnosti pro kluky asi nic neobvyklého, pro mnoho dívek ale stále nepochopitelné. A co vůbec? Přeci mít víc partnerek najednou! To se stalo osudné i jednomu takovémuto borci v Anglii.

Charliemu Fisherovi prostě jedna přítelkyně nestačila, a tak si nabalil rovnou tři. Jak je stíhal vídat tak, aby byly všechny spokojené, je ale záhadou! A jak se vlastně jeho „mnohoženství“ provalilo? Těsně před tím, než Charlie odjel na dovolenou do Německa, našla jeho přítelkyně Becky textovku od jiné holky. Nelenila, opsala si telefonní číslo a zavolala na něj.

Po vyzváněcím tónu se ozval hlas dívky, která si nepřeje být jmenovaná a která také tvrdila, že s Charliem chodí. Holky se sešly a pro Charlieho to vypadalo opravdu bledě, obě podváděné přítelkyně ale společně začaly pátrat na internetu, kde je čekalo další překvapení. Zjistily totiž, že jejich milovaný Charlie má ještě jednu přítelkyni jménem Lizzie. Charlieho průšvih tak dorostl, aniž by o tom věděl, do kolosálních rozměrů!

Všechny tři se dohodly na společném postupu a přišly Charlieho přivítat na letiště po jeho návratu z Německa. A přivítání to bylo opravdu nezapomenutelné, nejen pro Charlieho, ale také pro ostatní přítomné lidi.

„Vyšel ven a jakoby zmrznul. Začaly jsme na něj volat „podvodníku“ a „lháři“ a to hodně hlasitě," popsala Becky to, jak vypadala jejich pomsta. Charlie se k tomu ale nepostavil jako chlap a utekl. „Schoval se do auta, ve kterém ho přijela vyzvednout jeho chůva!“

Becky se navíc nestyděla a svůj příběh i s pomstou nasdílela na sociální síti, kde se okamžitě stal hitem internetu!

Přítelkyně na sebe přišly vlastně náhodou, Foto: twitter

Charlie zažil po návratu z dovolené překvapení na letišti. Prý "Nechápu, jak zvládl mít tři přítelkyně najednou," napsala Becky na Twitteru. Foto: twitter

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Německo Twitter letiště návrat pomsta

Přečtěte si také