Představitel Jamese Bonda prozradil, jaký vtípek na něj jednou udělala královna. Co agentovi 007 řekla?

Zesnulá Alžběta II. měla skvělý smysl pro humor. James Bond je toho důkazem.

Zatímco britský národ truchlí nad smrtí královny Alžběty II., její skvělý smysl pro humor je něco, na co lidé budou s láskou vzpomínat a uchovávat v srdci ještě dlouho. Příkladem budiž vtípek, který před pár lety britská panovnice vymyslela na představitele Jamese Bonda Daniela Craiga.

Ten si zahrál po jejím boku v reklamě na olympijské hry v Londýně z roku 2012. Ve videu agent 007 a královna vcházejí do Buckinghamského paláce, než společně zamíří helikoptérou na olympijský stadion, kde následně ona (resp. její dvojnice) a Bond skočí s padákem dolů. Ještě předtím se spolu ale Craig a královna fotili, a herec letos v jednom rozhovoru prozradil, že si z něj tehdy královna udělala srandu, když řekla: „Ale ne, to je ten, co se nesměje, co?“

Představiteli Jamese Bonda tak došlo, že by se možná měl mimo svou filmovou roli začít více usmívat. Nicméně královna i tak ocenila jeho herecké kvality, a později mu dokonce předala vyznamenání za přínos kinematografii, když herec ztvárnil Bonda celkově pětkrát za posledních patnáct let. Stejný druh vyznamenání se přitom obvykle předává jen diplomatům nebo skutečným zaměstnancům informačních služeb.

Sdílejte článek
Štítky smrt James Bond vtip královna Alžběta II. Daniel Craig král Karel III.

Přečtěte si také