Rodina Karlose Vémoly se také nakazila koronavirem! Jak vážný je stav jeho osmiměsíční dcery?

Kontroverzní zápasník MMA Karlos Vémola má koronavirus. Onemocnění COVID-19 se ale bohužel potvrdilo i u jeho nejbližších.

Je to teprve den, co populární drsňák a MMA bojovník Karlos Vémola přiznal nakažení koronavirem. Ihned se tak začaly šířit spekulace, zda se opravdu uskuteční jeho očekávaný zářijový zápas s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem, a byla tu také otázka okolo stavu jeho partnerky Lely Ceterové a jejich osmiměsíční dcery Lily. Vémolův průběh onemocnění totiž nepatřil mezi bezpříznakové, naopak měl prý vysoké herečky a v domácnosti se izoloval od svých nejbližších. Jenže ani to nepomohlo a u partnerky i dcery se nákaza opravdu potvrdila.

Smutnou zprávu prozradila Lela Ceterová na svém Instagramu. Jenže zatímco u ní je průběh lehčí a trpí bolestmi hlavy a krku, u jejich malé dcery je situace vážnější. V rozhovoru pro iSport.cz „Terminátor“ uvedl, že má jeho dcera vysoké horečky kolem čtyřicítky. Tento stav pak trvá už třetí den a musí ji proto bedlivě hlídat. „Doktorky nám říkají, že u dětí se to projevuje až pět dní, takže kdyby to po pěti dnech nepřestalo, máme ji vzít na Bulovku, na infekční oddělení. No, jsou před námi ještě dlouhé dva dny,“ řekl Vémola v rozhovoru.

Karlos i Lela ovšem doufají, že tyto příznaky opravdu co nejdříve odezní. Hvězda MMA pak dodává, že jeho stav se příliš nezlepšil a cítí se pořád stejně. Kvůli nakažení celé rodiny už ale nemusí dodržovat oddělenou domácnost a může se starat o malou Lily. Přejeme jim tedy hodně sil a ať největší starosti co nejdříve pominou.

Sdílejte článek
Štítky Instagram dcera Nemocnice Na Bulovce MMA Karlos Vémola partnerka koronavirus COVID-19 Lela Ceterová Lela Vémola Lila

Přečtěte si také