Karlos Vémola s rodinou mají koronavirus! 1
Autor: profimedia.cz Karlos Vémola s rodinou mají koronavirus! 1

Rodina Karlose Vémoly se také nakazila koronavirem! Jak vážný je stav jeho osmiměsíční dcery?

MilanR. Publikováno: 25.08.2020
Kontroverzní zápasník MMA Karlos Vémola má koronavirus. Onemocnění COVID-19 se ale bohužel potvrdilo i u jeho nejbližších.

reklama

Je to teprve den, co populární drsňák a MMA bojovník Karlos Vémola přiznal nakažení koronavirem. Ihned se tak začaly šířit spekulace, zda se opravdu uskuteční jeho očekávaný zářijový zápas s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem, a byla tu také otázka okolo stavu jeho partnerky Lely Ceterové a jejich osmiměsíční dcery Lily. Vémolův průběh onemocnění totiž nepatřil mezi bezpříznakové, naopak měl prý vysoké herečky a v domácnosti se izoloval od svých nejbližších. Jenže ani to nepomohlo a u partnerky i dcery se nákaza opravdu potvrdila.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Lela Ceterová (@lela_ceterova_official),

 

Smutnou zprávu prozradila Lela Ceterová na svém Instagramu. Jenže zatímco u ní je průběh lehčí a trpí bolestmi hlavy a krku, u jejich malé dcery je situace vážnější. V rozhovoru pro iSport.cz „Terminátor“ uvedl, že má jeho dcera vysoké horečky kolem čtyřicítky. Tento stav pak trvá už třetí den a musí ji proto bedlivě hlídat. „Doktorky nám říkají, že u dětí se to projevuje až pět dní, takže kdyby to po pěti dnech nepřestalo, máme ji vzít na Bulovku, na infekční oddělení. No, jsou před námi ještě dlouhé dva dny,“ řekl Vémola v rozhovoru.

Karlos i Lela ovšem doufají, že tyto příznaky opravdu co nejdříve odezní. Hvězda MMA pak dodává, že jeho stav se příliš nezlepšil a cítí se pořád stejně. Kvůli nakažení celé rodiny už ale nemusí dodržovat oddělenou domácnost a může se starat o malou Lily. Přejeme jim tedy hodně sil a ať největší starosti co nejdříve pominou.

Karlos Vémola kritizoval svého syna 2

Karlos Vémola ostře útočí na homosexuály! Co hrozného by synovi provedl, kdyby byl gay?

Karlos Terminátor Vémola řádí na Instagramu 6

A ty dvě ku*vy vás fotí?! Vémola zareagoval na kauzu ohledně nevěry! Vážně mu tohle přítelkyně věří?

reklama