Showbyznys

30. srpna 2020 11:49

brejsova.t@gmail.com

Rozchod drsňáka Vémoly! Partnerka mu vyčetla nevěru a sbalila kufry. Co jí na to řekl Karlos?

Zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola veřejně oznámil rozchod s maminkou jejich osmiměsíční dcerky Lili Lely Ceterové. Ačkoliv oba oznámili, že je pro ně jejich dcera největší prioritou, veřejně perou své špinavé prádlo na sociální síti.

Poslední týdny jistě nebyly jednoduché pro Karlose Vémolu a jeho přítelkyni Lelu Ceterovou. Přestože se jistě těšili ze své krásné osmiměsíční dcery Lili, jejich vztahu to nepomohlo. Zápasník MMA v noci na svém Instagramu zveřejnil zprávu o rozchodu, ve které dal jasně najevo, co si o své expřítelkyni myslí.

„Jen naši blízcí vědí, jak to mezi námi opravdu bylo, a já se k našemu rozchodu dál nebudu nikomu vyjadřovat. Na rozdíl od partnerky, já na matku své dcery žádnou špínu zveřejňovat nikdy nebudu o údajných nevěrách apod. Všechno jednou bohužel končí, byla to vše moje vina, i když jsme v tom byli dva. Odteď se budu jen soustředit na Lili, zápasnickou karieru a ať jsme s Lelou Ceterovou co nejrozumnější rodiče,“ napsal na svůj profil Karlos.

Pozadu nezůstala ani Lela, která rovněž své fanoušky nenechala dlouho čekat. „S partnerem prožíváme období plné změn. Jsme však rodiči překrásné holčičky, a to je pro nás oba důležité. Můj partner má náročné období, zdravotní komplikace a potřebu soustředit se na svou kariéru. Já se budu věnovat dceři a svým aktivitám. Karlos má vytvořený prostor na rekonvalescenci a uspořádání si duše i těla. Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, a proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Tomu zabránil covid, ze kterého se musíme vyléčit a potom odejdeme,“ informovala Lela, kterou fanoušci pod příspěvkem velmi podporují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také