návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Rozloučení s Karlem Gottem. Lidé si dělají u rakve neuctivá selfie, dvakrát zasahovali ve frontách záchranáři

Národ se nadále loučí s největší českou hudební legendou. I přes většinou poklidnou atmosféru však dochází k drobným incidentům.
Vydáno: 11.10.2019
Jak to vypadá při rozloučení s Karlem Gottem?
Autor: profimedia.cz Jak to vypadá při rozloučení s Karlem Gottem?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lidé se už od osmé hodiny ranní mohou na pražském Žofíně loučit s Mistrem Karlem Gottem. Očekávaný obrovský zájem veřejnosti se samozřejmě potvrdil. Před palácem na Slovanském ostrově je velká fronta lidí, kteří čekají několik desítek minut, aby se mohli se svým idolem rozloučit. I přes velké obavy a velká dopravní i bezpečnostní opatření se ovšem celý akt odehrává v poklidu. Dopravní kolaps se nekonal, jelikož lidé s auty se centru dnes chytře vyhýbají a lidé si organizaci pochvalují.

Květiny, věnce a truchlící fanoušci. To je aktuální pohled do paláce Žofín
Květiny, věnce a truchlící fanoušci. To je aktuální pohled do paláce Žofín

„Policie nemusela zatím po celou dobu v souvislosti s veřejným rozloučením s Karlem Gottem nic nestandardního řešit. Vše probíhá v naprostém klidu,“ řekl podle serveru eXtra.cz mluvčí policie Jan Daněk. Ani záchranáři nemuseli naštěstí řešit žádné závažné situace a museli prozatím řešit pouze dva případy, alergickou reakci policisty a paní s poraněným kolenem. Do 15.00 se Mistrovi u rakve podle pořadatelů poklonilo přes 20 tisíc lidí. Možná jich ale mohlo být ještě o trošku více.

Fronta totiž prý nepostupuje tak plynule, jak pořadatelé již před začátkem akce nabádali. Někteří si totiž místo také fotí a další podle serveru Novinky.cz zde dokonce pořizují neuctivá selfie! U vstupu přitom stojí cedule, podle níž je pořizování podobných fotografií zakázáno. Doufejme tedy, že takových lidí bude opravdu co nejméně a desítky tisíc lidí se v paláci na Žofíně rozloučí s Karlem Gottem s co největší úctou.

 

 

Karel Gott s manželkou Ivanou.

Tento dojemný vzkaz stojí před rakví Karla Gotta na Žofíně. Co mu manželka Ivana napsala?

Ivana Gottová

Jaké osudové ženy prošly životem Karla Gotta? Podívejte se, kdo navždy změnil jeho soukromí

Článek je zařazen v: Karel Gott , poslední rozloučení , fanoušci , Žofín , Selfie , situace , smrt , zpěvák , akutní leukémie