Karel Gott s manželkou Ivanou.
Autor: Facebook.com/Karel Gott Karel Gott s manželkou Ivanou.

Tento dojemný vzkaz stojí před rakví Karla Gotta na Žofíně. Co mu manželka Ivana napsala?

Publikováno: 11.10.2019
Celý národ se dnes loučí s naší největší hudební legendou. Co stojí v paláci na Žofíně na obřím srdci od jeho manželky Ivany?

reklama

Lidé z celé České republiky se dnes v Praze loučí s Mistrem Karlem Gottem. V paláci na pražském Žofíně se s ním od rána loučí lidé nejen z naší republiky, ale také ze zahraničí. Očekává se, že se s Českým slavíkem přijede rozloučit až sto tisíc lidí. Celá událost samozřejmě probíhá v Praze za přísných dopravních a bezpečnostních opatřeních a lidem je doporučováno, aby se ke Slovanskému ostrovu přesouvali od zastávky stanice metra Anděl. Atmosféra je zatím poklidná, organizaci si lidé prozatím pochvalují a na Žofíně se do 15 hodin s Mistrem rozloučilo přibližně 20 tisíc lidí.

 

 

S hudební legendou se ovšem neloučí pouze veřejnost. Svůj dojemný vzkaz nechala na Žofín poslat také vdova Ivana Gottová, která se samozřejmě zúčastní až zítřejšího pohřbu a zádušní mše v katedrále sv. Víta. U katafalku totiž stojí obří červené srdce, které nechala k rakvi poslat právě Ivana Gottová. Na srdci je pak od ní krátký, ale všeříkající dojemný vzkaz: „Miluji tě navždy. Tvá Ivana.“ Tvar srdce pak může odkazovat kromě jejich velké lásky také k poslednímu hitu Karla Gotta s jeho dcerou Charlotte, Srdce nehasnou. Velké srdce a celý vzkaz pak nejspíš dojímá všechny, kteří dnes přišli vzdát Karlu Gottovi hold.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První hosté se loučí s Karlem Gottem
Kdo zazpívá na pohřbu Karla Gotta?

Nové detaily o pohřbu Karla Gotta! Kteří slavní mu zazpívají a splní tajné přání?

Ivana Gottová

Jaké osudové ženy prošly životem Karla Gotta? Podívejte se, kdo navždy změnil jeho soukromí

reklama