reklama

reklama

Karel Gott s manželkou Ivanou.
Autor: Facebook.com/Karel Gott Karel Gott s manželkou Ivanou.

Tento dojemný vzkaz stojí před rakví Karla Gotta na Žofíně. Co mu manželka Ivana napsala?

Publikováno: 11.10.2019
Celý národ se dnes loučí s naší největší hudební legendou. Co stojí v paláci na Žofíně na obřím srdci od jeho manželky Ivany?

reklama

Lidé z celé České republiky se dnes v Praze loučí s Mistrem Karlem Gottem. V paláci na pražském Žofíně se s ním od rána loučí lidé nejen z naší republiky, ale také ze zahraničí. Očekává se, že se s Českým slavíkem přijede rozloučit až sto tisíc lidí. Celá událost samozřejmě probíhá v Praze za přísných dopravních a bezpečnostních opatřeních a lidem je doporučováno, aby se ke Slovanskému ostrovu přesouvali od zastávky stanice metra Anděl. Atmosféra je zatím poklidná, organizaci si lidé prozatím pochvalují a na Žofíně se do 15 hodin s Mistrem rozloučilo přibližně 20 tisíc lidí.

 

 

S hudební legendou se ovšem neloučí pouze veřejnost. Svůj dojemný vzkaz nechala na Žofín poslat také vdova Ivana Gottová, která se samozřejmě zúčastní až zítřejšího pohřbu a zádušní mše v katedrále sv. Víta. U katafalku totiž stojí obří červené srdce, které nechala k rakvi poslat právě Ivana Gottová. Na srdci je pak od ní krátký, ale všeříkající dojemný vzkaz: „Miluji tě navždy. Tvá Ivana.“ Tvar srdce pak může odkazovat kromě jejich velké lásky také k poslednímu hitu Karla Gotta s jeho dcerou Charlotte, Srdce nehasnou. Velké srdce a celý vzkaz pak nejspíš dojímá všechny, kteří dnes přišli vzdát Karlu Gottovi hold.

První hosté se loučí s Karlem Gottem
První hosté se loučí s Karlem Gottem
Kdo zazpívá na pohřbu Karla Gotta?

Nové detaily o pohřbu Karla Gotta! Kteří slavní mu zazpívají a splní tajné přání?

Ivana Gottová

Jaké osudové ženy prošly životem Karla Gotta? Podívejte se, kdo navždy změnil jeho soukromí

reklama