Showbyznys

31. března 2017 13:35

redakce Prima Lajk

Rytmus a Lavi z Vyšehradu totálně vyhlásili tuhle slovenskou verzi slavného hitu. Nazpívají spolu song?

Dočkáme se nečekaného hvězdného duetu?

Herec Jakub Štáfek se momentálně ocitá díky seriálu Vyšehrad na vrcholu popularity a z jeho fotbalové primadony Laviho se stal během pár epizod miláček publika. Před pár dny pak svou slávu přiživil svou první hip-hopovou písní Deby Song, která se ihned stala internetovým hitem. A zdá se, že se mu v hudbě zalíbilo a on už v hlavě chystá svůj další hit.

Herec to alespoň prozradil na facebookové stránce Laviho, kde fanouškům s humorem naznačil, že příště by mohl “nazpívat“ nějakou pomalou baladu. A možná si také vyhlídl dalšího interpreta, s nímž by chtěl nazpívat duet. A tím není nikdo menší, než rapper Rytmus! Lavi totiž sdílel jeho video, v němž si dělá srandu ze slovenské předělávky slavného hitu We are the World.

Rytmus píseň ve videu označí za totální amatérismus a Štáfek ho v jeho drsném vyjádření podporuje. Doufá potom, že jeho případný pomalý song nedopadne stejně tragicky. Jeho internetoví fanoušci pak zase doufají, že na další hudební spolupráci se domluví právě s Rytmusem. Ostatně, už ve svém Derby Songu ukázal, že by se vedle slovenského rappera rozhodně neztratil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také