Nazpívá Lavi další song?
Autor: obbod.cz a Facebook.com Nazpívá Lavi další song?

Rytmus a Lavi z Vyšehradu totálně vyhlásili tuhle slovenskou verzi slavného hitu. Nazpívají spolu song?

Publikováno: 31.03.2017
Dočkáme se nečekaného hvězdného duetu?

reklama

Herec Jakub Štáfek se momentálně ocitá díky seriálu Vyšehrad na vrcholu popularity a z jeho fotbalové primadony Laviho se stal během pár epizod miláček publika. Před pár dny pak svou slávu přiživil svou první hip-hopovou písní Deby Song, která se ihned stala internetovým hitem. A zdá se, že se mu v hudbě zalíbilo a on už v hlavě chystá svůj další hit.

Z Laviho je rapper.

Rytmus se může zahrabat! Fotbalový bůh Lavi z Vyšehradu přichází s rapovým songem, s kterým zbourá hitparády! Jak se vám líbí?

Herec to alespoň prozradil na facebookové stránce Laviho, kde fanouškům s humorem naznačil, že příště by mohl “nazpívat“ nějakou pomalou baladu. A možná si také vyhlídl dalšího interpreta, s nímž by chtěl nazpívat duet. A tím není nikdo menší, než rapper Rytmus! Lavi totiž sdílel jeho video, v němž si dělá srandu ze slovenské předělávky slavného hitu We are the World.

Rytmus píseň ve videu označí za totální amatérismus a Štáfek ho v jeho drsném vyjádření podporuje. Doufá potom, že jeho případný pomalý song nedopadne stejně tragicky. Jeho internetoví fanoušci pak zase doufají, že na další hudební spolupráci se domluví právě s Rytmusem. Ostatně, už ve svém Derby Songu ukázal, že by se vedle slovenského rappera rozhodně neztratil.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO:Lavi a rytmus

Přijde vám tohle vtipné?

Rytmus sprostě zaútočil na vlastní fanynku! Na její dotaz odpověděl tímto trapným způsobem!

Rytmus a Dara Rolins

GALERIE: Nechutná dovolená s Rytmusem! Dara Rolins mu u bazénu okusovala nehty na nohou!

reklama