Showbyznys

29. března 2017 11:21

redakce Prima Lajk

Rytmus se může zahrabat! Fotbalový bůh Lavi z Vyšehradu přichází s rapovým songem, s kterým zbourá hitparády! Jak se vám líbí?

Už není jen fotbalový esem, které chce hrát za Barcu a Real, ale také rapperem!

Internetový seriál Vyšehrad se stal v posledních měsících doslova fenoménem a z hlavní postavy, fotbalové primadony Laviho, je hvězda, jejíž hlášky citují lidé i slavné osobnosti. A jeho představitel Jakub Štáfek rozhodně ví, jak této popularity využít a potěšit nespočet svých fanoušků. Čekání na další díly Vyšehradu se jim totiž rozhodl zpříjemnit parádním hip-hopovým songem!

V něm se dal Lavi dohromady s hudebníkem Vojtaanem, s nímž dal dohromady píseň. Ta by se mohla z fleku stát aktuální fotbalovou hymnou, která navíc láká na blížící se derby mezi Spartou a Slavií. Berou si v ní na paškál aktuální situaci v tuzemské fotbalové lize včetně současných problémů Sparty, chování fanoušků a nechybí samozřejmě ani rýpnutí do rivala z Plzně. A vznikl z toho hit, který musí díky vtipnému textu potěšit každého fanouška seriálu. A nutno říct, že Lavi by se jako rapper rozhodně neztratil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také