Showbyznys

24. března 2016 14:45

redakce Prima Lajk

Skandál! Rozešel se Liam s Miley Cyrus? Může za to erotická zpráva, kterou poslala...

Skončil tenhle milostný návrat ještě dříve, než všichni čekali?

Že by nastal definitivní konec jedné velké lásky? Kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus se sice před pár měsíci vrátila ke svému osudovému partnerovi, herci Liamu Hemsworthovi, a pár se dokonce bleskurychle zasnoubil, i přesto ale jejich vztahu mnozí nedávali velké naděje. A nejspíš měli pravdu. Americkými médii se totiž začíná šířit spekulace, že Liam dal rebelce Miley definitivně košem! Co mu provedla tentokrát?

Podobné články

Stoupající herecký talent prý přišel na to, že si Miley dlouhou dobu píše erotické zprávy se svou exmilenkou, modelkou Stellou Maxwell. Jak na to herec přišel? Zpěvačka mu zkrátka omylem poslala SMS, jež byla evidentně určena právě Stelle. Miley se prý partnerovi ihned začala omlouvat a přísahala mu, že mezi ní a půvabnou modelkou k ničemu nedošlo a šlo pouze o pár zpráv. To jí však Liam po všech zkušenostech neuvěřil a definitivně mu došla s továrnou na skandály trpělivost.

Místo plánování svatby tak údajně došlo na rozchod. Slavná dvojice se však k situaci nechce vyjadřovat. Vážně je s hvězdným párem konec, nebo jde o fámu amerických bulvárů? Příští dny nám napoví více.

Sdílejte článek
Štítky herec Miley Cyrusová Stella Maxwellová Liam Hemsworth

Přečtěte si také