Showbyznys

13. října 2021 13:32

redakce Prima Lajk

Slavný herec chce kandidovat na post amerického prezidenta. Myslíte, že by mohl vyhrát?

Herec Dwayne Johnson aka The Rock prozradil, že vážně uvažuje o kandidatuře na amerického prezidenta.

Profesionální zápasník a jeden z nejlépe placených současných amerických herců Dwayne „The Rock“ Johnson před pár dny přiznal, že bude chtít kandidovat na prezidenta USA, pokud dostane od Američanů dostatečnou podporu, informoval deník The Guardian. Už se však nesvěřil, zda by zastupoval demokratickou či republikánskou stranu.

Sám The Rock připustil, že si je vědom nedostatku politických zkušeností, a přiznává, že zatím nemá ani žádný konkrétní plán. „Hluboce mi však záleží na naší zemi. Zaleží mi na každém zatraceném Američanovi, který prolévá svou krev. Není žádných pochyb o tom, že mám slušné vůdčí schopnosti, ale to ze mě ještě nemusí nutně dělat schopného prezidentského kandidáta. Je to jen důvod toho, kým jsem dnes,“ řekl herec v rozhovoru pro Vanity Fair.

Začátkem tohoto roku Johnsonův tým vytvořil průzkum, ze kterého vyplívá, že by až 46 % Američanů zvažovalo hlasovat pro sympaťáka The Rocka, pokud by se rozhodl kandidovat na prezidenta. To není úplně špatný začátek pro někoho, kdo v tuto chvíli zatím jen kandidaturu zvažuje.


Přečtěte si také