Showbyznys

16. června 2022 11:19

redakce Prima Lajk

Slavný rapper Vercetti sbalil vnadnou Miss Europe! Proč mu dala přednost před miliardáři?

Exmilenka známých boháčů šokovala novým přítelem.

Bývalá Miss Europe Lia Kees (27) se opět dostala do hledáčku médií. Kráska se po opuštění miliardáře Richarda Chlada (60) a experimentování s neznámým boháčem ze Španělska a svou kamarádkou rozhodla konečně usadit. A vybrala si k tomu známého potetovaného rappera Vercettiho (23).

Ten se primárně věnuje své hudbě, nedávno se ale rovněž upsal organizaci Clash of the Stars, která pořádá MMA zápasy slavných, především influencerů. Při svém prvním galavečeru si to tak v ringu rozdal s youtuberem Datlem, v budoucnu ho pak čeká ještě zápas s Adamem Mišíkem.

„Chodíme spolu už půl roku, já to nechtěla dlouho dávat veřejně. Je to prostě úplně jiný formát chlapa, než jsem byla zvyklá. Je to hodně citlivý a vnímavý a atypický chlap. Překvapil mě, jak nesmírně je inteligentní. Ty dlouhé rozhovory, které jsou opravdu o něčem, mě moc baví,“ řekla exkluzivně pro server Prima Ženy Lia Kees, která nyní pobývá v USA, kam za ní rapper brzy přijede.

Vercetti přitom relativně nedávno sám přiznal problémy se zdravím. „Hudba je pro mě terapie, pomáhá mi,“ přiznal rapper trpící maniodepresivní poruchou v jednom ze svých posledních rozhovorů. Ta se pak projevuje mimo jiné i tak, že má tetování po celém těle včetně obličeje, často si barví vlasy a jeho hudba osciluje mezi depresí a euforií. Jak ostatně dokazuje i výše přiložený klip.


Přečtěte si také