ŠOK! Zápasník Conor McGregor skončil za mřížemi! Podívejte se, kvůli čemu byl slavný provokatér obviněn

Conor McGregor byl hledaný policií. Z čeho je obviněn?

Rváč v ringu i mimo něj. Irský drsňák Conor McGregor si teď zadělal na pěkné problémy poté, co neudržel nervy a po tiskové konferenci napadl tým svého nadcházejícího protivníka.

Šampion UFC a sportovní celebrita McGregor je momentálně zadržován policií kvůli incidentu, který se odehrál po tiskové konferenci v Barclays Centre v New Yorku. McGregor měl být podle všeho vyprovokován týmem zápasníka Khabib Nurmagomedova, se kterým se nemají příliš v lásce. Nurmagomedov právě odjížděl, když McGregor přiběhl na parkoviště a napadl startující autobus. Na video se můžete podívat níže.

Policie McGregora po výslechu obvinila z napadení a ten se bude muset dostavit ještě dnes před soud. Jaký trest mu přesně hrozí, zatím není známo, vzhledem k závažnosti celé situace se ale předpokládá, že by tento poslední kousek slavného provokatéra mohl významně poškodit jeho kariéru, ne-li ji rovnou ukončit.

Sdílejte článek
Štítky policie New York boxer tisková konference Conor McGregor napadení UFC šampion Ultimate Fighting Championship aréna Barclays Conor McGregor Chabib Nurmagomedov

Přečtěte si také