návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

ŠOK! Zápasník Conor McGregor skončil za mřížemi! Podívejte se, kvůli čemu byl slavný provokatér obviněn

Conor McGregor byl hledaný policií. Z čeho je obviněn?
Vydáno: 06.04.2018
Conor McGregor byl obviněn z napadení
Autor: profimedia.cz Conor McGregor byl obviněn z napadení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rváč v ringu i mimo něj. Irský drsňák Conor McGregor si teď zadělal na pěkné problémy poté, co neudržel nervy a po tiskové konferenci napadl tým svého nadcházejícího protivníka.

Šampion UFC a sportovní celebrita McGregor je momentálně zadržován policií kvůli incidentu, který se odehrál po tiskové konferenci v Barclays Centre v New Yorku. McGregor měl být podle všeho vyprovokován týmem zápasníka Khabib Nurmagomedova, se kterým se nemají příliš v lásce. Nurmagomedov právě odjížděl, když McGregor přiběhl na parkoviště a napadl startující autobus. Na video se můžete podívat níže.


Policie McGregora po výslechu obvinila z napadení a ten se bude muset dostavit ještě dnes před soud. Jaký trest mu přesně hrozí, zatím není známo, vzhledem k závažnosti celé situace se ale předpokládá, že by tento poslední kousek slavného provokatéra mohl významně poškodit jeho kariéru, ne-li ji rovnou ukončit.

Článek je zařazen v: boxer , UFC , šampion , napadení , policie , aréna , Conor McGregor