návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

ŠOK! Hvězdu Rychle a zběsile vyšetřují za údajné mlácení vlastní dcery!

Rodina nade vše? Tak už prý ne.
Vydáno: 05.10.2017
Známý herec ze série Rychle a zběsile má problémy
Autor: Universal pictures Známý herec ze série Rychle a zběsile má problémy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Filmová série Rychle a zběsile Vina Diesela se postupně přerodila z malé závodní trilogie do nejvýdělečnější akční ságy, která momentálně existuje, a tak se není čemu divit, že peníze a sláva stouply některým z jejích aktérů do hlavy.

Kdo se pouští do Rocka a proč?

GALERIE: Hvězda Rychle a zběsile zoufale napadla Rocka! Blíží se konec slavné série?

Řeč je o herci Tyrese Gibsonovi, který je podle serveru TMZ nyní vyšetřován sociálkou, protože ho bývalá manželka obvinila z bití vlastní dcery. Norma Gibson se se svým bývalým mužem aktuálně soudí, je tedy dost dobře možné, že si své nařčení z části přikrášlila, podle jejích slov ale Tyrese jednoho dne svoji dceru zmlátil takovým způsobem, že si prý nemohla ani sednout.

Zdlouhavý soudní proces ještě zdaleka není u konce, dá se tedy očekávat, že v následujících dnech budou obvinění létat z jedné strany na druhou. Mezitím se Tyrese ale hádá i na sociálních sítích, kde teď obviňuje Dwayna "Rock" Johnsona z toho, že kvůli němu dorazí devátý díl Rychle a zběsile až v roce 2020, protože si Johnson mezitím natočí jeho nový spin-off.

Tohle asi herečka ukázat nechtěla.

GALERIE: Trapas Niny Dobrev! Hvězda Upířích deníků ukázala na veřejnosti svůj rozkrok!

 

Mohlo by vás zajímat - Nejlépe placené televizní herečky roku 2017:

Článek je zařazen v: děti , rodina , Vin Diesel , Rychle a zběsile , Tyrese Gibson , filmová hvězda , rozvod , agrese , mlácení , bývalá manželka