Sestra Michaela Jacksona ho označila za pedofila 3
Autor: profimedia Sestra Michaela Jacksona ho označila za pedofila 3

Šokující zpověď sestry Michaela Jacksona! Přiznala, že její bratr byl pedofil. Co dalšího o něm řekla?

Publikováno: 09.03.2019
V souvislosti s obviněním Michaela Jacksona ze zneužívání dětí se znovu dostal na veřejnost rozhovor s jeho sestrou La Toyou, která ho označila za pedofila.

reklama

Kauza Michaela Jacksona a jeho údajného obtěžování dětí má další vývoj! Jeho sestra La Toya totiž označila svého bratra za pedofila a tvrdila, že viděla šeky na obří sumy vyplácené chlapcům za to, že budou o všem, co se stalo, mlčet. Uvedla to v rozhovoru z roku 1993, který byl nedávno odvysílán v souvislosti s dokumentem Leaving Neverland. V té době byla odloučená od rodiny Jacksonových a promluvit se rozhodla poté, co otec tehdy 13letého Jordyho Chandlera obvinil zpěváka z obtěžování svého syna.

„Musím vám říct, že je to pro mě těžké. Michael je můj bratr, moc ho miluju, ale nemohu být a nebudu tiše přihlížet jeho zločinům na malých nevinných dětech,“ řekla La Toya v rozhovoru, o němž píše deník The Sun. Dodala, že sama byla sexuálně zneužívána, a dokáže si tak představit, co zpěvákovy oběti prožívají. „Tyhle děti budou do konce života zničené a já už nechci vidět další nevinné děti, které by byly takto postiženy.” Pozastavila se také nad tím, proč její bratr sdílel ložnici s malými chlapci, k čemuž se sám přiznal. „Zamyslete se nad tím a řekněte, který pětatřicetiletý muž vezme malého chlapce a stráví s ním 30 dní? A vezme dalšího chlapce a zůstane s ním pět dní v pokoji, který vůbec neopustí,” ptala se La Toya.

Zpěvákova sestra v té době s rodinou nekomunikovala a po jejích prohlášeních ji Jacksonovi obvinili z toho, že šíří lži o svém bratrovi jen kvůli penězům. Sama La Toya později uvedla, že k obvinění bratra z roku 1993 ji donutil její manžel Jack Gordon, a vše, co v rozhovoru řekla, vzala zpět. Ať už je pravda jakákoliv, máme na podobné situace jedno pěkné přísloví: na každém šprochu pravdy trochu. A v tomto případě se i vzhledem k dalším okolnostem, které v poslední době v souvislosti s touto kauzou Michaela Jacksona vyplývají na povrch, nabízí více než jindy, co myslíte?

Michael Jackson přestal hrát v rádiích 2

Konec legendy!? Michaela Jacksona definitivně přestali hrát v rádiích. Co děsivého se o zpěvákovi zjistilo?

Co všechno dělal Michael Jackson s dětmi? 2

HNUS! Tyhle perverzní věci prý dělal Michael Jackson dětem! Co nejnechutnějšího se dělo v jeho domě?

reklama