návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Spider-Man k Avengers? 5 věcí, které se teď stanou

Ve sportu by tohle bylo komunikované jako přestupová bomba! A taky to JE přestupová bomba, jen ve světě filmu. Marvel a Sony se domluvili, že Spider-Man se může objevit po boku Avengerů, Strážců Galaxie a kteréhokoliv jiného marvelovského superhrdiny! Co se teď bude dít?
Vydáno: 10.02.2015
Spider-Man je pro Marvel skvělý úlovek
Autor: Oficiální zdroj Spider-Man je pro Marvel skvělý úlovek

1. Posune se celý kalendář marvelovských filmů

Částečný návrat k Marvelu pohne celým kalendářem. První film se Spider-Manem se totiž objeví 28. července 2017. To měl mít premiéru Thor: Ragnarok, což by logicky znamenalo vystřílet si pecky najednou. A tak se Thor posouvá na 3. listopadu 2017 a šoupat se bude i s dalšími filmy včetně třetích Avengers a Black Panthera. Zatím je to přesně nepotvrzené, ale Black Panther by se mohl objevit v kinech 6. července 2018. Dvoudílné Avengers: Infinity War zatím zůstávají na datech  4. 5. 2018 a  3. 5. 2019. Ale kdo ví, jak to všechno bude.

Mimochodem... už jste viděli FOTOGALERII z nejbližších Avengers: Age of Ultron?

2. Dočkáme se překvapení

Nechce se nám věřit, že by s takovým úlovkem, jakým je Spider-Man u Marvelu, čekali až do roku 2017. Takže jsme zvědaví, do kterého filmu mu stihnou připsat alespoň malou roli. Aby bylo jasné, kam teď patří! Že by se legendární Peter Parker objevil už v nejbližších Avengers? Nebo v Captain America: Civil War?

3. Bude se hledat nový představitel

Andrew Garfield jako Spider-Man prakticky na tisíc procent skončil. Nějaké tipy? Pište do komentů.

4. Šance pro záporáky

Spider-Man jednoznačně patří mezi superhrdiny, takže se jen vrací do rodiny. A bere s sebou i všechny své mimořádně zajímavé protivníky, i když někteří jsou vázáni dalšími právy.

5. Mezi Sony a Marvelem bude rušno

A těšíme se, až zase ze Sony utečou nějaké e-maily, které leccos prozradí – tam se jim to stává dost pravidelně. Spider-Man oficiálně zůstává "Sony", které si podrželo právo filmy dozorovat. A protože jeho restart obstará právě Marvel (nejspíš díky Marcu Webbovi), bude mezi oběma společnostmi pěkně rušno.

Avengers by Tony Stark Sincero (via CBM). - Obrázek 1

AVENGERS: Age of Ultron - filmový trhák trochu jinak

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 1

Čeká se v kinech - Filmové novinky na rok 2015 pohromadě

Rychle a zběsile 7 - Obrázek 2

Rychle a zběsile 7 zblízka – 30 záběrů filmového trháku ve FOTOGALERII

Článek je zařazen v: bomba , Thor , superhrdina , Sony , Peter Parker , Avengers , Spiderman , Marvel

reklama